У час коли в Україні йде війна, займатися творістю і робити те, чим може бути корисним кожен українець святий обовязок. Окрім волонтерства SHADU вирішила заспівати про почуття, які переживатиме кожен, хто повертається додому.

Її творчість з блискавично шидкістю наберає обертів, вона фешнблогер та співачка, яка знає що саме потрібно її аудиторії. «Коли я» нова пісня, яка має на меті оспівати та показати ті прекрасні почуття, коли українець ступає на рідну землю.

SHADU- про перебування в Молдові, волонтерство та мітинги: «Не боюся говорити!»

«Словами нереально передати те, що у кожного, коли він повертається додому. Нехай кожен відчує ті відчуття, той внутрішній стан, який аж випирає з середини. Ми всі обовязково повернемось, багато вже повернусь разом до перемоги», — розповіла SHADU

Основний посил пісні, можна зрозуміти у цих рядках: «Коли я повернуся до свого додому, я буду жити не як раніше, я буду любити усе навколо і ще сильніше!».

«Я маю одне правило: коли мені добре – я сідаю за клавіші та пишу музику, коли мені погано – теж лікуюсь творчостю. Так зявилася пісня «Коли я…». Це не просто пісня це крик моєї душі. У ній всі мої переживання, вся моя туга за домом!»доповнила співачка.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар