До студії «Сніданку з 1+1» завітав співак, фіналіст «Голосу країни-9» KHAYAT (Андрій Хайат), який розповів, як в його життя прийшла війна, чим допомагав рідній Кіровоградщині, а також наживо презентував нову композицію «Зорепад».

За словами співака, трек «Зорепад» про ностальгію, але при цьому співак наголошує: потрібно намагатись не жити минулим, а все-таки рухатись далі.

«Мене війна не надихає. Я не можу сказати, що у мене якийсь творчий потік через неї. Я зараз пишу пісні, у яких немає слів «війна», «смерть», «кулі», бо вважаю, що музика, коли створена в часі, несе тільки один, певний сенс. Але якщо ти послухаєш пісню через 5 років — вона набуватиме зовсім іншого наповнення. І мені хочеться, щоб люди, які слухали музику, не думали тільки про війну, а бачили також і свої особисті історії», — прокоментував KHAYAT.

Ведучі «Сніданку з 1+1» попросили співака пригадати, яким було його 23 лютого, переддень повномасштабного вторгнення росії в Україну. Він зазначив, що у той день мав виступ і вночі повернувся додому. Проте говорить, що його команда відчувала певну тривогу, і деякі з її членів наважились виїхати з країни за лічені години до вторгнення.

В перші дні війни співак приїхав до рідної Знам’янки, де займався волонтерством, а згодом знову повернувся до Києва та творчого життя, почав співати на благодійних заходах та у лікарнях для дітей. І додає: зараз, по факту, живе у потягу, бо їздить по всій України. У Знам’янці залишилась його бабуся, з якою вони дуже близькі.

«Я коли їхав до Києва від неї, пояснив, що вже час. І вперше в житті за сім років, які я проживаю у столиці, побачив, як вона плаче, коли я сідаю у потяг. Це було дуже зворушливо. І кожного разу, коли я приїжджаю, і думаю, що якщо залишусь трошки надовше, то побачу це ще раз. А це дуже важко, не хочеться цього бачити», — розповів співак.

Щодо майбутніх творчих планів та мрій, де KHAYAT хотів би виступити, співак без вагань назвав місто Маріуполь.

«Я, чесно, дуже хочу побачити Маріуполь. І виступити у Маріуполі, який квітне. Якраз за півроку до війни я побував там двічі за один місяць і, відверто скажу, що такої віддачі від людей і такої щирості я не відчував на жодному концертному майданчику чи стадіоні. І мені дуже хочеться пережити це ще раз», — поділився виконавець.

Щодня на глядачів «Сніданку з 1+1» очікують оперативні новини, поради від профільних спеціалістів, включення зірок та українців, які роблять усе задля перемоги України.  Не пропустіть щодня проєкт з  07:00 до 10:00, а у вихідні – з 8:00 до 10:00 на телеканалах ТЕТ і 2+2, а також на YouTube.

Рубрики: Зірки Музика ТБ

Залиште ваш коментар