Овен

Якщо стосунки у сім’ї переживають не найкращі часи, постарайтеся налагодити їх. Наприкінці тижня ви відчуєте творчий підйом та оптимізм. З’явиться бажання зайнятися чимось цікавим та новим для вас. Не проґавте цю можливість.

Телець

Цей тиждень пробудить у вас потяг до домашніх турбот, ви з азартом займетесь господарськими справами і, можливо, захопитеся кулінарією. Будете догоджати домочадцям. З’явиться нове джерело прибутку.

Близнюки

Відкладати питання зі здоров’ям далі нема куди. Саме час переглянути погляди на харчування і приділити час фізичної підготовці. На користь піде активний відпочинок чи піша прогулянка у парку.

Рак

Стреси, емоційні навантаження та безладне харчування позначиться на вашій працездатності. Побережіть організм і присвятіть вихідні пасивному відпочинку. Зараз слушний час для нових захоплень.

Лев

Сміливо наважуйтеся на кардинальні зміни, пов’язані з кар’єрою. Тим більше, зірки вам благоволять. На вас чекає успіх в особистісному розвитку, а також у заняттях творчого характеру.

Діва

На вас чекає незапланована поїздка. Вона багато прояснить у вашій свідомості. Вдалині від будинку ви звернете увагу на багато своїх недоліків, і найголовніше, знайдете вихід із проблемної ситуації, що затягнулася.

Терези

Ваш емоційний стан є досить нестабільним. Вас будуть роздирати внутрішні протиріччя. Чи не найкращий час для прийняття важливих рішень або покупок, пов’язаних з нерухомістю.

Скорпіон

Особисте життя битиме ключем. Можливо, з’явиться таємний шанувальник. А ті, у кого пара вже є, знов відчує інтерес до своєї половинки. Приготуйтеся до романтичних пригод.

Стрілець

На вас чекає непростий період. Доведеться зіткнутися з проблемою прийняття важких рішень. А можливо, взяти на себе відповідальність, яка переверне ваше життя з ніг на голову. Запасіться витримкою та терпінням.

Козеріг

Ви зіткнетеся з неприємним почуттям незадоволеності з приводу своєї кар’єри. Відкриються дірки та недоліки у вже виконаній роботі. Постарайтеся не засмучуватися. Рішення знайдеться саме собою.

Водолій

Уникайте необдуманих витрат, тим більше цього тижня можливі матеріальні труднощі. Гроші постійно «витікатимуть», як вода крізь пальці. Не дайте втягнути себе в руйнівну авантюру.

Риби

Цього тижня ваші стосунки з партнером перевірятимуться на міцність. Не виключені конфлікти у побуті чи розбіжності щодо загального бюджету. Не вплутуйтеся в сварку — краще поступіться.

Рубрики: Гороскоп

Залиште ваш коментар