Місячний календар підкаже слушний день для стрижки, фарбувуання та інших процедур.

4 липня. Місяць у Діві. Сьогодні можна підстригати лише довге волосся. Фарбування буде вдалим. Підстрижіть нігті — позбудетеся пліток. Хороший день для відновлювальних та живильних процедур для шкіри обличчя.

5 липня. Місяць у Діві. Варто присвятити час лікуванню волосся. Можна стригтися й фарбуватися. Але манікюр краще відкласти — він негативно позначиться на здоров’ї. Гарний день для походу до косметолога.

6 липня. Місяць у Терезах. Не варто робити нову стрижку — вона вас навряд чи потішить. Фарбування краще перенести на інший день. Зробіть ванночку для зміцнення нігтів. Для масажу не надто вдалий період.

7 липня. Місяць у Терезах. Стрижку та фарбування перенесіть. На манікюр теж записуватися не варто — нігті можуть почати розшаровуватися. Варто утриматися від усіх омолоджувальних процедур.

8 липня. Місяць у Скорпіоні. Можна підрівняти чубчик і кінчики волосся. Для фарбування все ще невдалий час. Добре зайдуть водні процедури та аквааеробіка. Зробіть масаж обличчя.

9 липня. Місяць у Скорпіоні. Сьогодні стрижка рекомендована всім, хто страждає на депресію. Фарбуватися краще в кольори, близькі до натурального. Радикальна зміна відтінку волосся може вплинути негативно.

10 липня. Місяць у Стрільці. Якщо відрощуєте волосся, не варто сьогодні ходити до перукарні. Навіть незначне підрівнювання призведе до уповільнення їхнього росту. Для фарбування та манікюру — нейтральний день.

Залиште ваш коментар