Співачка та блогерка KRISTONKO, яка минулого року набула шаленого розголосу завдяки каверу на хіт «Рампампам», продовжує популяризувати українське. Ми розпитали Христину про нову музичну роботу, просування блогу та поїздку на Євробачення разом із гуртом «Калуш».

— Нова пісня — «Кохайтеся, чорнобриві» — наразі актуальна як ніколи, гадаю, всім зрозуміла тематика цих слів Тараса Шевченка, — зазначає артистка. — Я лиш трішки додала сучасного аранжування та своєї мелодії. Надіюсь, слухачам сподобається.

— Під час війни ви випустили вже 5 патріотичних пісень — як слухачі сприймають вашу нову творчість?

— Я дію по душі. Пишу по душі. Ніколи не дотримувалась якогось певного формату чи репертуару. Мої пісні — це втілення мого стану, зараз хочеться максимально «пекти» за українське! Але шкода, що аж після початку війни люди почали цінувати українську тематику пісень. Бо я вже два роки як це роблю. Раніше людям заходило все, тільки щоб не на українську тематику. А для мене це справа життя — нести українське. Слава Богу, не марно це робила.

— Скільки переглядів набірають укранські пісні у порівнянні, наприклад, з «Рампампам»?

— Її поки ніяка пісня не перевершила. На жаль. Але я працюю над наступними, з надією на те, що в чартах буде не тільки мій переспів англомовної пісні, а й щось дійсно моє, тобто наше, українське! Я тільки почала свій шлях — головне не зупинятись.

Всі за нас — повірте!

— Ви їздили разом з гуртом «Калуш» на Євробачення в Турин — яке воно «зсередини»?

— Євробачення — це мрія мого життя, на яке хотіла потрапити років з 15-ти! Їхала здійснювати свою мрію і підтримати друзів, гурт «Калуш». Важко передати емоції, коли бачиш ці масштаби сцени, живий спів артистів, як всі готуються та метушаться… Таке враження, що все сон!

Ми відчували підтримку від кожної країни світу. Іноземці були замотані в наші прапори. Як тільки я у віночку та вишитій сукні зайшла на територію Євробачення — мене почали розривати інтерв’юєри: ВВС та інші. Німці, італійці, поляки підходили і питали — як справи в Україні, як ми почуваємось. Підтримка від світу колосальна! Всі за нас. Повірте.

— До війни у вас налічувалося понад півмільйона підписників в Інста, зараз поменшало?

— Ця цифра в мене вічно коливається. Після «Рампампам» набралось 500 тисяч, але з часом пішли відписки, бо після неї такого ж хіту ще створити не змогла. Зараз в мене в сторіс 150 тисяч людей, завдяки «Рампампам», а було — 60. Та мені все одно на цифру. Не в кількості підписників справа, а в мені як в особистості.

— Що змінилося у вашій блогерській діяльності? Чого стало більше, чого менше?

— Я стала інша. Здається, жіночніша . Відповідно, змінився стиль ведення — в сторону серйозності. Менше моїх жартів, але більше цікавих і корисних порад.

Мої батьки — ого-го!

— Христина Христонько — це ваше справжнє ім’я?

— Не знаю, що мій тато думав, коли вирішив так мене назвати! Так, Христонько Христина я по паспорту. І це готовий псевдонім. Батьки, здається, передчували, що мені він буде потрібен.

— Розкажіть про них, чим вони займаються? У вас велика родина?

— Мама з татом вже років 40 живуть душа в душу. Горджусь їхнім коханням! Також маю старшу сестру. Увага: на 16 років старша! Мої батьки ще ого-го! Бачусь з рідними кожного тижня, приїжджаю до них. Мама — вихователь, тато — столяр, сестра — бухгалтер. І я — блогер. Розбавила цей салатик, правда?

— Де ви перебуваєте під час війни, чи займаєтеся волонтерством?

— Мені пропонували виїхати. Але я була впевнена, що принаймні Захід України має залишитись. Ми тримаємо інформативну війну. І я, у свою чергу, займаюсь благодійністю і виступаю на благодійних концертах. Зараз якраз 20 тисяч гривень передаю на автобус для ЗСУ.

У Франківську тримаю інформаційний фронт. Більше музичний, бо до того в мене талант. А далі йду до цілей. Не зупиняюсь. Живу поки є можливість! І вам раджу! Тільки не забувайте про українське.

Чи знаєте ви, що KRISTONKO…

  • Народилася в селі Сваричів на Рожнятівщині.
  • Має вищу педагогічну освіту — вихователь.
  • Стала блогеркою через карантин — «не хотіла сидіти на місці і нічого не робити. Взяла себе в руки конкретно і зайнялась блогом з нуля».
  • Неймовірну популярність отримала після кавера на пісню «Рампампам» співачки Minelli.
  • У стосунках — має хлопця.

 

Рубрики: Інтерв'ю Зірки

Залиште ваш коментар