Місячний календар підкаже слушний день для стрижки, манікюра та інших процедур.

11 червня. Місяць у Стрільці. Стрижка сьогодні не рекомендується, як і фарбування. Не стрижіть нігті — настрій може погіршитися. Можна робити епіляцію та зайнятися доглядом за шкірою рук.

12 липня. Місяць у Козерозі. Утримайтеся від будь-яких процедур із волоссям — це може спровокувати хворобу. Підстригати нігті — до проблем та зниження самооцінки. Прекрасний день для будь-яких масок.

13 липня. Місяць у Козерозі. Повний місяць — не стрижіться, щоб не завдати собі клопоту. Фарбування можна здійснювати із застосуванням натуральних барвників. Манікюр допоможе розкласти всі думки по поличках.

14 липня. Місяць у Водолії. Саме час зайнятися зміцненням коріння волосся — шевелюра стане здоровою та доглянутою. Зміна кольору позитивно вплине на вашу карму. Показані зволожуючі маски для обличчя та епіляція.

15 липня. Місяць у Водолії. Найнесприятливіший день місяця для стрижки, фарбування та нарощування волосся. Перенесіть відвідування перукарні на інший день. Дайте шкірі обличчя відпочити.

16 липня. Місяць у Рибах. Підстрижіться, зробіть укладку — і вас довгий час не полишатиме успіх! Від фарбування краще утриматися. Хороший ефект матимуть антивікові процедури, а також дієти.

17 липня. Місяць у Рибах. Сьогоднішня стрижка допоможе налагодити особисті плани, а волосся буде рости краще та швидше. Фарбування перенесіть. Не варто стригти нігті. Зробіть антицелюлітне обгортання.

Залиште ваш коментар