17 липня о 18:00 на літній терасі !FESTrepublic У Львові звучатиме KRUTЬ — проект Марини Круть, співачки, композиторки, поетеси і музикантки. Єдина в Україні та світі соул-бандуристка приїде до Львова, щоб зіграти благодійний концерт та презентувати наживо новий альбом “Літепло”, який буде оприлюднений на стрімінгах цього літа, повідомили організатори Український мистецький фронт.

«Унікальне звучання української бандури, ніжний голос  KRUTЬ, тонкі точні й чесні  її тексти на заході сонця у Львові — ось що на вас чекає цього вечора. Приходьте! Ви першими почуєте новий альбом “Літепло”, отримаєте потужну емоцію від виступу, а заплативши за квиток, допоможете нашим військовим», — запрошують організатори.

Прибуток від концерту буде переданий на потреби батальйону, в якому служить член команди KRUTЬ Сергій Марченко.
Квитки — https://concert.ua/uk/event/krut-lviv
Вартість —  від 480 грн

Важливо! Якщо під час заходу буде оголошена повітряна тривога, всі глядачі підуть в укриття, розташоване в будівлі !FESTrepublic. У цьому допоможуть працівники локаціі та організатори події. Якщо тривога триватиме не більше години, після її відміни концерт продовжиться.

Довідково
Марина Круть родом із Хмельницького, де й перебуває зараз під час евакуації з Києва. Також останні місяці співачка  багато гастролює містами України та Європи з метою збору коштів для ЗСУ та грає для військових.
Марина закінчила школу мистецтв за класом бандури. Після 2016 року розпочала свою сольну кар’єру. У 2017 році взяла участь у талант-шоу «Х-фактор», а в 2020-му вийшла у фінал нацвідбору «Євробачення».
KRUTЬ — 99 (Eurovision 2020, Ukraine) — https://www.youtube.com/watch?v=TW4bQ1GTD3c
KRUTЬ — Кімната [Sounds of Chornobyl] — https://www.youtube.com/watch?v=UoGbmTmjobc
12 квітня 2022 року KRUTЬ оприлюднила mood video на нову  пісню “Воля”, написану вже  під час війни — KRUTЬ — Воля (mood video) — https://www.youtube.com/watch?v=2XUZ6YNngJQ
3 червня 2022 KRUTЬ опублікувала відео «Скажи мені, Боже” — Live with symphonic orchestra
Це відео — присвята кожному українцю, який прожив 100 днів війни. Роботу подивились вже понад 100 000 людей. KRUTЬ  — Скажи мені Боже (live with symphonic orchestra) — https://www.youtube.com/watch?v=0i8AS561DTU

Залиште ваш коментар