Минулої суботи в ефірі та на офіційному Youtube-каналі СТБ вийшов сьомий випуск проєкту «Як ти?» з Григорієм Решетником. Цього разу особистими подробицями життя після 24 лютого поділився актор, шоумен, телеведучий, художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов. Про колег з «Дизель Студіо» з росії та Білорусі, родичів та на які кошти живе зараз його родина, Єгор розповів у великому ексклюзивному інтерв’ю. 

Про колег з «Дизелю», які народилися в росії та білорусі

Вони були тут, коли почалося повномасштабне вторгнення. Актори «Дизель Студіо» записали відео, в якому розповіли, що це ніяке не вторгнення, а справжня війна росії проти України. Назвали речі своїми іменами. Люди зараз дуже підозріло ставляться до «хороших рускіх», але це – мої друзі. Вони мають нормальну позицію і любов до України і українських людей. Це дуже важливо! Що стосується Жені Нікішина, тут складніше, бо його родина в Росії. Він повернувся до Магнітогорська і зараз ми майже не спілкуємося.

А про наших білорусів вже складно сказати, що вони –  білоруси. Танкович вже щебече українською. Женя Сморигін в одному проєкті вже розмовляє (його персонаж, Прим. Ред) українською. Що стосується Марусі Грицук, то вона потрапила в окупацію під Києвом. 17 днів вона з сім’єю просиділи без зв’язку та світла. На 17 день  її чоловік білорус домовився її забрати. За нею приїхав танк. Її чоловік –  артист. Просто хотів врятувати свою дружину, бо ми не могли допомогти… Вони дуже сильно ризикували…

Про друзів з москви

До мене подзвонив і вибачився тільки один друг. А родичі дружини, які живуть в Санкт-Петербурзі, не розуміють нас. Вони не вірять в те, що ми їм кажемо, а вірять в те, що їм показують. Я хочу, щоб росіяни від нас відчепилися. Усією нацією, всією росією і закрилися у своєму коконі. Без нас. Ми будемо жити зі всім світом!

На які кошти зараз живе Єгор Крутоголов

Ми зараз живемо з коштів, які я відкладав у мирному житті. Віра в ЗСУ і нашу перемогу говорять мені про те, що треба почекати, і ми знову повернемося до своєї улюбленої справи: концертів, кіно, зйомок тощо. Думаю, що попит на українське буде тільки збільшуватися.

Дивіться проєкт «Як ти?» з Григорієм Решетником» щосуботи о 9:30 в ефірі та на ютуб-каналі СТБ.

 

Рубрики: Інтерв'ю ТБ

Залиште ваш коментар