Учасниця третього сезону проекту «Супермодель по-українськи» Катя Свинарчук у діджитал-проекті «Предметка. Переселенці» на YouTube Нового каналу розповіла, що зараз вона знаходиться в Парижі, знайшла там квартиру й роботу, і в цілому почувається досить комфортно. Однак не всі її знайомі нормально сприймають те, що в Каті більш-менш налагодилося життя, і вона виставляє фото з ресторанів та на фоні Ейфелевої вежі. 

– Коли люди зараз виїжджають за кордон, починають просто фотографувати Париж або інше місто, прогулянки, кафе, одразу з’являються хейтери, які пишуть: «Гей, у нас війна, а ти там гуляєш», – поділилася Катя з ведучим Сергієм Нікітюком. – Але я була на «Супермоделі по-українськи» і знаю, що таке хейтери. Навчилася не звертати на них увагу. У мене є друг, у якого спеціальність – розмінування територій. Він військовий, зараз у Києві. Я виставляю контент з Парижа в Instagram і питаю в нього: «Андрію, як?» А він дуже радий, що в мене все добре: «Ти знаєш, адекватні люди, якщо їм неприємно це бачити, просто прогорнуть сторіс або відпишуться. А ті, кому це приємно – бачити щось не про війну – будуть стежити й надалі». Мені навіть писали: «Дякую, що ти виставляєш контент, який трошки відволікає від ситуації». Тому я не збираюся вибачатись, бо так відчуваю.

Катя зізналася, що не розуміє людей, які не вміють радіти за інших:

– В Instagram я не суперблогер, свої історії публікую двічі на добу, кілька днів можу взагалі нічого не виставляти. У мене навіть були суперечки зі знайомими, які питали, чому я нічого не публікую [про війну]… Але це моє життя, не ваше! Не потрібно нікого судити. Хтось може подивитися це наше інтерв’ю і подумати: «Блін, у неї все добре!» Дуже велика проблема людей: вони не вміють радіти за інших, за тих, у кого все добре. Ти знаєш, ці шість днів у березні, які я залишалася в Чернівцях, мені жилося дуже важко, у мене був складний емоційний стан… І я приїхала в Париж… – [плаче]. – Я дуже щаслива, що в мене все добре. І дуже хочу, щоб інші теж могли радіти за тих, у кого все добре. Не хочу, щоб мене судили за те, що в мене все добре.

Більше про те, як Катя знайшла роботу та житло в Парижі, чи необхідно знати французьку, щоб влаштувати життя у Франції, а також про виплати, документи та допомогу українцям дивіться в повному випуску «Предметка. Переселенці» на YouTube Нового каналу.

Залиште ваш коментар