У середу, 20 липня, Олексій Арестович вийшов в ефір зі значком «2-3 тижні», який спричинив фурор в інформаційному полі. Як виявилося, напередодні політик дав ексклюзивне інтервʼю шоу «Життя відомих людей», на якому йому й подарували кумедний сувенір. Телеканал ТЕТ подарує 10 значків як в Арестовича за донат притулку для тварин: щасливчиків буде обрано рандомним способом.

За умовами, підписники мають зробити внесок будь-якого розміру на допомогу тваринам і зберегти його підтвердження. У день премʼєри шоу ЖВЛ, 8 серпня, телеканал оголосить благодійників, які отримають унікальний подарунок.

Подробиці за посиланням:

«Життя відомих людей» — це історії про життя відомих особистостей, зміни в особистому та одкровення війни. Цього сезону героями сюжетів стануть не тільки знаменитості, але й нові народні герої, які стали популярними завдяки своєму патріотизму та самовідданості Батьківщині. Шоу — про справжнє, про реальність, про «нове» життя кожного з нас.

Беріть участь у благодійній ініціативі, отримайте ексклюзивний значок і дивіться інфотейнмент шоу «Життя відомих людей» — з 8 серпня у будні о 10:00 на телеканалі ТЕТ.

Світло завжди перемагає морок!

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар