Красива, талановита і харизматична; еталон жіночності та приклад жорсткої громадянської позиції, українська акторка Ірма Вітовська-Ванца розповідатиме про свій «фронт» перед початком передпрем’єрного показу фільму «Між нами», де вона грає одну з головних ролей.

«Кіноспільнота» — це культурний проєкт компанії «Арт-об’єкт». Його поява присвячена розвитку українського кіно та спрямована до Перемоги нашої країни у російсько-українській війні. Частину доходу організатори будуть перераховувати на користь ЗСУ. У кінопросторі Будинку Кіно ми будемо демонструвати найкращі новинки національного та світового кінематографу, а також кінокласику, що перевірена часом. Ми запрошуємо у соратники творців національного і зарубіжного кіно, які висловлюються талановито і чесно та виходять за межі художніх стереотипів.

Новий проєкт «Кіноспільнота» складається з кількох рубрик. Одна з них — «Українські актори та їхній фронт».  В серпні та вересні заплановані події за участю Ади Роговцевої, Лариси Кадочнікової, Ахтема Сеїтаблаєва, Римми Зюбіної.

Перша подія рубрики — зустріч та спілкування з Ірмою Вітовською та передпрем’єра фільму «Між нами» 26 липня о 18:00,  Червона зала Будинку Кіно, за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, 6.

Про фільм «Між нами»

Режисер:  Соломія Томащук. Оператор: Юрій Дунай. Композитор: Антон Байбаков. Продюсерка — Поліна Герман. В ролях: Анастасія Пустовіт, Дмитро Сова, Ірма Вітовська, Євген Єфремов, Ганнуся Ярмоленко.

Історія про вибір, який доводиться робити між близькими та мораллю, коли іншого варіанту розвитку не існує. Дві головні героїні фільму – Саша та Аня змушені робити цей вибір: Саша стосовно власного чоловіка, Аня – стосовно сина. Драматизм ситуації загострюється, коли вони виявляються залучені в кримінал.  За участі музикантів гурту «Вагоновожатые». Звучать  композиції «Касета» та «Між нами».

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар