Денис Іваник — 13-річний співак зі Львова. Вже в свої роки Денис  має найбільшу мрію та ціль.  Хлопець з 5-ти років займається вокалом. Для нього дуже важливо донести світу через свої пісні про всі наші страждання, які український народ пережив від російської агресії.

Розкажи про себе, де навчаєшся?

— Навчаюсь я у львівській школі-гімназії «Шептицьких». Живу разом з мамою, татом та молодшим братом. Мамі 36 років, працює майстром манікюру. Татові 39 років, приватний підприємець.

Можливо, маєш якихось домашніх тварин?

— Так, маю собаку породи Мальтійська болонка.

Зі скількох років почав співати? 

— Я почав розвивати свої вокальні здібності з 5- ти років. 

Розкажи про свій перший виступ.

— Мій перший виступ відбувся в місті Хуст, у травні 2020 року. Це був міжнародний конкурс «Веселка над Тисою», головою журі якого був Олександр Злотник. В результаті моєї участі в цьому конкурсі я зайняв дипломанта конкурсу.

Хто допомагає тобі на твому творчому  шляху?

— У плані розвитку мого вокалу допомагає мені мій викладач. Звичайно батьки, які мене завжди підтримують. А також моя хресна, яка теж зробила вклад в мою кар’єру.

Коли зрозумів, що хочеш займатись співом?

— З самого дитинства я не грався машинками, як всі діти. Мене цікавили мікрофони, музичні інструменти, тому моя любов до музики ще з самого дитинства. Але в 5 років, одного дня, я попросив батьків записати мене у вокальну студію. Коли почав займатися професійно, я зрозумів, що хочу своє життя пов’язати з музикою.

Чи займаєшся  окремо вокалом?

Практикую заняття вокалом разом із викладачкою Ілоною Опікулою у львівській студії вокального мистецтва «Golden Voice».

Які  в тебе ще хобі окрім співу?

— Раніше займався плаванням, але наразі окрім співу у мене немає ніяких хобі. Хоча в майбутньому планую записатися на уроки фортепіано.

Які предмети найулюбленіші у школі?

— У школі мені подобається вивчати англійську та німецьку мову, бо я, загалом, дуже захоплююсь вивченням іноземних мов.

Як сприймаєш онлайн навчання? Чи хотілось би перейти знову на очну форму?

— Однозначно очне навчання мені подобається більше. Це живе спілкування з друзями та очне навчання впливає на мене набагато краще.

Де хотів би навчатись після школи?

— Після школи планую поступати в музичний коледж.

Як ти можеш описати свої пісні та що б хотів донести до своїх слухачів своїми піснями?

— У мене є дуже велика ціль. Я хочу бути почутим! Адже мої пісні — це частинка української музики. І я дуже хочу її популяризувати. Адже про ці події, які зараз відбуваються у нашій країні, має почути весь світ. Одна з моїх пісень має дуже великий зміст. І саме цю пісню має почути кожен!

Чи відвідував різноманітні конкурси, чи телешоу? Або, можливо, плануєш взяти участь?

— Я відвідав чимало всеукраїнських та міжнародних конкурсів, на яких отримував звання лауреата. Раніше надсилав заявку на участь в телевізійному шоу «Співають всі», проте через війну його перенесли. Маючи надію, що скоро закінчиться війна, я зможу взяти участь у вокальних телевізійних шоу.

Яку пісню плануєш випускати найближчим часом?

— Планую найближчим часом спробувати переробити українську народну пісню на сучасне аранжування. Або перекласти англійський трек на українську мову.

Яка твоя мрія?

— У мене є дуже велика ціль і водночас мрія, зібрати великий стадіон слухачів і разом з ними заспівати мої пісні в унісон.

Як ти дізнався що почалась війна? Чи вплинула вона на твою творчість?

— Вранці 24 лютого повсюди лунали сирени. Однозначно всі зрозуміли, що почалась війна…

І я зрозумів, що моя зброя — це моя творчість. Саме тому я написав пісню на підтримку  України та, щоб увесь світ почув правду про нашого ворога.

https://instagram.com/denys_ivanyk?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

 

Залиште ваш коментар