Днями популярний казахський реп-співак Скриптоніт почав свій концерт в Алмати хвилиною мовчання – в пам‘ять про жертви січневих протестів в Казахстані та загиблих через вторгнення росії в Україну. 

Україну співак підтримує не лише публічними висловлюваннями – до «Фонду Маша» Маші Єфросиніної Скриптоніт відправив пожертву в $20 000.

– Ці кошти були направлені на закупівлі ліків для Центру первинної медико-санітарної допомоги №9, Київського обласного перетинального центру та Херсонської міської клінічної лікарні ім. Є.Є. Карабелеша для дітей та дорослих, – розповідають в Фонді.

Ми дякуємо усім нейбайдужим артистам, які підтримують Україну! І нагадуємо, що зараз «Фонд Маша» реалізує одразу два великих проєкта. Перший – програма реабілітації «Незламна мама», спеціально розроблена спеціалістами з психології та посттравматичних синдромів для жінок та дітей, що постраждали від війни. Це 3-тижневий офлайн-табір, де з учасниками проєкту працюють психологи, а потім – онлайн-підтримка протягом 3 місяців. Зараз в наш табір заїхала вже сьома зміна жінок і дітей. Підтримати його можна тут: https://dobro.ua/project/nezlamna_mama/

Другий проект – «Від великих сердець – для маленьких» – тисяча набори з усім необхідним на місяць життя дитини. Усі бокси поділені на три вікові категорії. У першій – все, що необхідно на місяць життя дітям до року. Наприклад, 135 памперсів! У другій зібрані речі для малюків від року до двох. У третій – від двох до трьох. Набори відправляться до волонтерських центрів у різні міста України, де їх зможуть отримати матері, яким потрібна допомога. Вартість боксів – 7 мільйонів гривень. Зібрати нам треба 4 мільйони, бо усі донати, відправлені у «Фонд Маша» з карток Visa, будуть подвоєні. Подробиці – тут. https://mashafund.org.ua/

 

Рубрики: Новини

Залиште ваш коментар