Минулої суботи в ефірі та на офіційному Youtube-каналі СТБ вийшов десятий випуск проєкту «Як ти?» з Григорієм Решетником. Цього разу відверто про особисте розповіли хореограф-постановник, суддя проєкту «Україна має талант» Євген Кот та його дружина – танцівниця Наталя Татарінцева. Про усиновлення дітей та планування вагітності –  у великому інтерв’ю.

«Єдиний раз, коли я піддалася емоціям і розплакалась, це коли мій чоловік поїхав на фронт волонтерити, і я лишилася сама. У мене почалися «жіночі» дні. Ми хочемо дітей, працюємо над цим. І тут такий удар… Чи правильно взагалі мені зараз думати про дітей, коли йде війна? І це на мене просто впало в один момент. Увімкнула собі драматичний фільм, якраз про дітей, і все, – поділилася особистим Наталя. – Є певна історія, моя власна. Мені доводиться над цим працювати кожного місяця. Ти цим живеш. Два тижні віриш, у тебе є натхнення, а потім –  депресуха. Але є лікар, який допомагає».

Чоловік Наталії Татарінцевої – Женя Кот – розповів про те, що раніше вони думали про усиновлення дитини.

«Ми обговорювали з Наталею тему усиновлення дітей ще на початку війни. На той момент ми були у групі у соцмережах – «Батальйон Блогерів». Там надіслали повідомлення про те, що маленькі діти залишилися без батьків і чекають на родини. Я прийшов додому, запитав у дружини: «Ти бачила цю новину?». А вона у відповідь: «Я вже дзвонила. Дітей вже немає. Їх забрали люди, їх прихистили». Тоді ми не встигли. Але думали над цим багато разів. Зараз це питання не стоїть першим, тому що ми хочемо самі це зробити», – пояснив хореограф.

Дивіться проєкт «Як ти?» з Григорієм Решетником» щосуботи о 9:30 в ефірі та на ютуб-каналі СТБ.

 

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар