Виконавець Райчу презентує трек «Більше».

Та це вже не перша пісня Райчу, виконана українською мовою. Нагадуємо, що раніше артист презентував трек під назвою «Тримай», створений у синтвейв саунді. Суть цієї новинки полягає в тому, що протягом всього свого життя кожен з нас повинен різносторонньо розвиватися. Це потрібно для того, щоб пізнати, наскільки прекрасне життя. Мабуть ніщо так не мотивує, як очікування свого особистого щастя. Та всі ми вже прекрасно знаємо, що одного очікування надто мало, тому необхідно діяти.  Виконавець нагадує нам, що наразі ми переживаємо доволі складні часи, та це не привід зупинятися: з подоланням кожного наступного бар’єру з’являється впевненість, що настільки цілеспрямованих та вмотивованих людей ніщо не зламає, зокрема і війна. Тож наразі головна думка нової пісні є досить актуальною.

Варто пам’ятати, що життя кожного з нас залишає після себе певний слід. Коли не стає людини, то залишається те, що вона встигла зробити за все своє життя.

Райчу готує повноформатний україномовний альбом, де покаже справжній український звук. На альбомі буде присутній гучний в TikTok артист — CLONNEX, а також очікується ремікс на пісню «Тримай».

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар