У першому тижні шоу «Життя відомих людей» на ТЕТ покажуть інтервʼю з Іваном Дорном, Олексієм Арестовичем, Владом Шевченком, Артур Тураєв і SHUMEI. 

8 серпня о 10:00 на телеканалі ТЕТ відбудеться прем’єра інфотейнмент шоу про життя відомих особистостей «Життя відомих людей».

ТЕТ розкрив імена перших героїв ексклюзивних інтервʼю для ЖВЛ, ними стали Іван Дорн, Олексій Арестович, Влад Шевченко, Артур Тураєв і SHUMEI.

Співак Іван Дорн поділиться, куди вивіз свою родину з початком війни, розкаже про концерти зараз, і як змінився після 24 лютого.

Харизматичний радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович розкрив подробиці особистого життя. А вже 8 серпня ТЕТ оголосить переможців, які отримають значки «2-3 тижні», в якому політик зʼявився в ефірі та спричинив фурор.

Цього сезону шоу ЖВЛ на ТЕТ у рубриці «Наші краші» познайомить ближче з народними героями — українцями, які проявили себе під час війни та стали популярними завдяки своїй самовідданості та патріотизму.

Таким чином у першому тижні шоу глядачі дізнаються більше про нових знаменитостей: Артура Тураєва, військовослужбовця та харизматичного блогера, та SHUMEI, молодого співака, пісні якого лунають по всій Україні.

«Життя відомих людей» — це історії, які навряд залишать когось байдужим: про життя відомих особистостей, зміни в особистому та одкровення війни. Герої програм розкажуть, що їм допомагало триматися, не падати духом, та знаходити позитив для натхнення. Шоу — про справжнє, про реальність, про «нове» життя кожного з нас.

Не пропустіть премʼєру інфотейнмент шоу «Життя відомих людей» — з 8 серпня у будні о 10:00 на телеканалі ТЕТ.

Світло завжди перемагає морок!

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар