Гурт SPOKUSY з’явився на українській неформальній сцені досить недавно. SPOKUSY — це проєкт відомого в українській неформальній тусовці Ігора Черепанова, фронтмена відомого метал-гурту ANGIAZMA, організатора численних столичних рок-вечірок та арт-директора декількох клубів та Алекса Дарієна — вокаліста багатьох українських гуртів.

Хлопці познайомилися кілька років тому, минулого року в якості творчого експерименту вирішили спробувати грати пост-панк. Але головним каталізатором до створення гурту стала саме війна.

— Ми писали демки, думали над форматом, але все було досить повільно. А 24 лютого було як відро холодної води на голову. Зрозуміли, що коли, як не зараз? Так з’явився гурт SPOKUSY. Ми граємо на контрастах темряви і світла. Випромінюючи світло у пітьмі, ми виплеcкуємо назовні свою таємну пристрасть та любов, ненависть та крик. тому що тільки в темряві все підсвідоме вилазить назовні, і саме тоді це можливо рішуче перенаправляти в яскравий спалах пронизливої сяючої енергії спокус,розповідають учасники гурту.

Свою музику гурт записав на студії андеграунд-лейблу Plan, яка наразі знаходиться у Львові на старому покинутому заводі. За їх словами, це місце їм неймовірно нагадало архітектуру Манчестеру — міста де зароджувались пост панк настрої! Саме тому частину відеокліпу на провокативний трек ORDLO вони відзняли там, у Львові!

— Київ та Львів дуже цікаво переплітаються в нашій відеороботі — різні настрої, різні емоції та і ми з Алексом дуже різні! В кліпі є і декілька кадрів зі студії — Gay Guide, пластикова мастурбуюча суперіграшка, ретро синтезатор — це все ті елементи, що створили наш настрій кліпу, — коментує Ігор Черепанов.

Режисер відео Андрій Коротич, відомий своєю співпрацею з Vogue, Aghiazma, Обійми Дощу, GrimFaith та багатьма іншими гуртами.

— Ця пісня про відчуття і стан людини під час тривожних, неочікуваних подій, що відбуваються поруч. Відео ми відзняли геть недавно, у кінці червня. Зйомка проходила на кількох локаціях — у скейт-парку «Гавань» та в районі Поштової площі, а впоралися ми менше, ніж за 5 годин,згадують музиканти. — У нашого вокаліста вкрали окуляри, які він купив за 10 хвилин до початку зйомок на барахолці, вони лежали в пакеті з купою інших речей і нам, чесно кажучи, дуже цікаво, що за людина це зробила і чому вона вибрала саме їх. Але хай це буде нашою найбільшою проблемою!

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар