Відома українська модель і телеведуча, володарка титулу Miss Ukraine International — Elena Dunder, яка зараз знаходиться в США після початку бойових дій дуже активно допомагає нашим біженцям.

Дівчина завдяки своїй медійності відома не лише у нашій країні, але й далеко за її межами, адже вона неодноразово з’явилася на обложках світових видань самого високого рівня, таких як L’officiel, Elle, Harpers Bazaar, Style Cruze, на сторінках Vogue та інших.

Олена була запрошеною моделлю на самих топових показах в Мілані, Парижі та Лондоні і тепер підкорює Нью-Йорк.

Але повернемось до волонтерської роботи, яка важлива зараз як ніколи: Elena Dunder активно допомагає нашим громадянам у США та завдяки відомим світовим площадкам закликає закінчити війну Росії проти України.

«Кожен з нас повинен як може говорити про те, що росіяни творять в Україні.  Украина повинна бути у центрі уваги, щоб весь світ знав, що вони творят у нас на землі”, — розповіла дівчина.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Фото з останньої зйомки відбувались у Лос-Анджелесі.  Над нею працювали близько 10 кращих фешн-спеціалістів з Голлівуда.

A опісля фотосесії у моделі відбулись переговори  про зйомки у новому фільмі, зйомки у якому починаються вже цією осінню

Рубрики: Зірки Мода

Залиште ваш коментар