Про Маріуполь, Карпати та Крим: JEVAGA заспівала про цілісність України та зізналася в коханні у новій пісні та відео «Моя мила».

У відео з’явилися кадри багатостраждальних міст після вторгнення та незайманих українських гір на контрасті. Усе це показане через призму жіночої душі та величезну любов до своєї землі. Таку сильну, що у буквальному сенсі зцілила артистку.

— За день до запису пісні на студії я захворіла так сильно, що не могла говорити, не те, що співати. Висока температура, бронхіт і зовсім пропав голос. Мій саунд-продюсер летів на запис пісні з іншої країни, тож я не могла його підвести. І не хотіла переносити, бо емоції у мені вирували, саме тоді відбувалися страшні речі у Маріуполі,згадує JEVAGA. — Яким же було моє здивування, коли наступного ранку я прокинулася з голосом, видужала за одну ніч! Кажуть, що чудес не буває, але я точно знаю, що вони трапляються, коли ти любиш і віриш. А я дуже вірю в нас і нашу перемогу.

«Моя мила» — це вже друга пісня JEVAGA про Україну. Попередній сингл співачки «Все буде Україна» запав у серця слухачів та набрав більш, ніж 300 тисяч переглядів на YouTube. Пісня потрапила до радіоефірів та чартів.

У новій пісні JEVAGA співає про непідкореність українського духу: «Мама — воля, батько — сила! Ти така красива! Як тут не закохатись?» та цими ж словами вселяє віру у мирне майбутнє. У фіналі, на останніх хвилинах відео, співачка залишила своє послання рідній країні та усім українцям.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар