Як повідомляють організатори концерту, Міжнародний Гуманітарний Фонд, мета аукціону — зібрати кошти на закупівлю 1000 турнікетів для порятунку наших воїнів на передовій. У світі  практика монетизації мистецтва у вигляді NFT не нова. Наприклад, в березні минулого року на аукціоні Christie’s картина сучасного художника Beeple була продана в вигляді NFT за 69 мільйонів доларів.

Проте для українського музичного ринку це унікальна подія — так як ніхто з українських виконавців раніше не робив нічого подібного. Концерт триватиме 1.5-2 години, будуть виконані як добре відомі всім хіти, так і нові пісні легендарного гурту. Також вперше у Львові на великій сцені буде презентована нова пісня Другої Ріки «Чи ти почув», присвячена Маріуполю.

Нагадуємо що благодійний концерт Другої Ріки відбудеться у найближчу суботу у Львівському клубі Малевич. Початок о 18:00, ціна квитків за столики та у фан-зону — від 390 грн. Квитки можна купити за посиланням https://lviv.karabas.com/druga-rika-blagodijnij-koncert-1

До організації концерту долучається VINIL Concert agency, ГО Міжнародна Асоціація Мистців і БФ Power of Peace.

 

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар