За тиждень до початку повномасштабної війни росії проти України DOROFEEVA презентувала трек і кліп raznotsvetnaya. За короткий час робота встигла стати хітом та зібрати понад 5 млн переглядів на YouTube. Зараз артистка готується до релізу нового альбому, у якому особливе місце відведене саме цьому синглу, останньому з життя «до», який тепер вона заспівала українською. raznotsvetnaya перетворилася на «різнокольорову» і набула нових сенсів. Адже за останні п’ять місяців життя українців докорінно змінилося, а головними для всіх кольорами стали жовтий та блакитний.

Наприкінці червня у соцмережах DOROFEEVA оголосила відкритий конкурс серед авторів на кращу адаптацію тексту пісні raznotsvetnaya українською. З майже 1700 надісланих варіантів артистка знайшла ту саму love — «різнокольорову»:

— Я була приємно вражена такою великою кількістю текстів! Попри те, що багато хто схитрував і просто переклав оригінальний текст, але були й дійсно цікаві адаптації. Дякую кожному за участь! Але я обрала саме цей текст, тому що від ідеально передає зміст, сенс і ритм пісні raznotsvetnaya. Коли я вперше надіслала запис команді, всі зійшлись на думці, що трек наче завжди був таким. «різнокольорова» — абсолютно моя пісня! Сподіваюсь, що вона також сподобається слухачам.

Переміг текст авторства Катерини Медведєвої — вінничанки, яка мешкає у Сполучених Штатах. До переїзду вона працювала сонграйтером.

Саме цей конкурс надихнув Катерину на повернення до улюбленої справи:

— Останнім часом я відчувала внутрішню потребу писати знов. І коли я побачила, що Надя запускає конкурс, подумала, що ось він мій знак. Я дуже рада, що вирішила взяти участь. Мені подобаються пісні DOROFEEVA своєю мелодійністю, легкістю і справжніми емоціями, а також своєю відвертістю. І було б класно, якби ці пісні звучали нашою рідною українською мовою!коментує переможниця.

Трек «різнокольорова» увійде до першого україномовного EP від DOROFEEVA, реліз якого відбудеться восени.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар