Життєве драмеді з елементами чорного гумору за однойменною збіркою Павла “Паштета” Белянського виходить в національний прокат. Про історію київського архітектора Сашка відтепер дізнається не лише аудиторія європейських кінофестивалів, а й українці.

«Я працюю на цвинтарі» — дебютний повний метр від режисера Олексія Тараненка. Фільм, який з 2021-го року бере участь у конкурсних програмах визнаних міжнародних кінофестивалів й збирає нагороди, виходить в національний прокат з 15 вересня. Це 3-й фільм у лінійці FILM.UA Distribution, який покажуть в українських кінотеатрах з початку повномасштабного вторгнення.

Фільм здобув перемогу в номінації найкращий повнометражний фільм на Munich Film Award 2021, перемога Віталія Салія, виконавця головної ролі у фільмі, у номінації найкращий актор за версією Національної спілки кінокритиків “Кіноколо” у 2021 році, нагорода в номінації за найкращу операторську роботу на Montelupo Fiorentino International Independent Film Festival 2021, а також перемога в номінації найкращий постер за версією Red Movie Awards у 2021 році. Зокрема фільм брав участь у конкурсних програмах фестивалів КМКФ “Молодість”, Ferrara International Film Festival, Warsaw International Film Festival, British Independent Film Festival та AFIN International Film Festival у 2021 році, а також фестивалів Stockholm Independent Film Festival та International Film Festival Prague у 2022 році.

Стрічка створена Good Morning Films в асоціації з MainStream Pictures та Stewopol за фінансової підтримки Українського Культурного Фонду та інформаційної підтримки Державного агентства України з питань кіно.  Кінотеатральну дистрибуцію фільму проводить FILM.UA Distribution.

Рубрики: Афіша Кіно

Залиште ваш коментар