Через повномасштабне вторгнення Росії в Україну багато українців були змушені покинути свої домівки. Війна розлучила велику кількість близьких людей: жінки та діти перебувають за кордоном, поки їхні чоловіки та батьки лишаються в Україні. Але серцю ненакажеш: воно прагне любити навіть на відстані. Саме про такі відчуття Ваня Люленов написав свою нову пісню: не просто про «віддалені відносини», а про справжнє кохання, яке долає будь-які перешкоди та обставини.

Артист розповідає, що трек «Батут» був написаний ще до війни, за інших обставин. «Зараз відчувається, ніби це було в минулому житті», — додає Ваня. Через щільний гастрольний графік, постійні концерти та подорожі Люленов довго не бачився зі своєю дівчиною і дуже сильно за нею сумував. Ніякі відеодзвінки, повідомлення та сподівання не могли втамувати цей сум. Тоді, на хвилі сильних почуттів, в один із самотніх вечорів і була написана пісня.

«В цей страшний час, коли в Україні йде війна, ця пісня набула ще більшої актуальності, тому я вирішив її випустити саме сьогодні. В момент, коли багато коханих розлучені та спілкуються на відстані, дуже сумують і шалено хочуть побачитися – ця пісня буде світлим променем, спокою та надії на те, що скоро все налагодиться і вони зустрінуться знову», — так коментує вихід пісні Ваня. — «Батутом я називаю відчуття, коли ти на межі, коли вже уривається терпець, просто хочеться побачити його/її, обійняти, відчути поряд. Інколи, а особливо зараз, у важкі для держави часи, нам усім потрібен такий батут. Спілкуючись зі своєю аудиторію в соцмережах, я відчув, що не один з такою потребою — тому це не тільки моя пісня, це пісня всіх українців і тих, хто тут живе, наші колективні відчуття зараз».

Рубрики: Новини

Залиште ваш коментар