Назва «Кішки на серці» яскраво описує стан та настрій пісні і співачки в умовах війни. Загалом Вишня йде проти течії у творчості, розбиває шаблони та шукає незвичне звучання. А перлиною її пісень є тексти.

В своїй роботі Вишня поєднує суворі реалії нашого життя, війни, почуттів та кохання. Її лірика змушує відчувати та рефлексувати, текст наповнений прихованими сенсами, які чіпляють найглибші куточки душі.

І все це обрамлене містичним відеорядом та загадковою музикою. Таке поєднання звуку, тексту та картинки нікого не залишить байдужим.

— Чи існує кохання під час війни? І яка його роль? «І в дві валізи життя помістили, а наше кохання не зуміли.» — Моя робота саме про це. Війна розлучила багатьох, чи по волі, чи то ні. Багатьох хлопців та дівчат розлучив кривавий фронт і це пекельний біль, а хтось не витримав тиску, випробувань і усвідомлено не зміг і не захотів зберегти кохання. Війна змінила усіх нас і змінила сприйняття почуттів, у тому числі і відчуття любові у серці. Змінились цінності, багато хто зрозумів, що витрачав свій час не на ту людину, а хтось зрозумів, кого кохає по справжньому. Це якщо казати більш примітивно. А якщо ж глобально, цим треком мені хотілося б нагадати, що кохання — це головне, у будь-який час, у будь -яких проявах, що б не відбувалось навколо. Кохання рятує, кохання — це надія. Кохання до себе, до ближнього, до Землі, до всесвіту і всього живого і не можна піддаватися і сіяти у своєму серці ненависть та зло,зазначає співачка.

Під час зйомок кліпу було різне, але головною перлиною став спалений радянський телефон, як метафора прощання із усім старим: старого кохання та старих режимів, шаблонів і крок назустріч світлому, сучасному, вільному, незалежному майбутньому, крок до перемоги, крок до нового життя та нового кохання.

Насправді хотілося б додати, що VikaVishnya у музичній індустрії вже давно і навіть встигла розвинути за два роки від маленьких квартирників до фестивалів свої музичні благодійні івенти «Вишневий Вернісаж», на яких збирає талановитих сучасних українських артисти та співаків. Раніше на цих івентах збирались гроші на допомогу онкохворим, зараз же збираються кошти на допомогу військовим. Таким чином VikaVishnya хоче розвивати сучасну українську музичну культуру, відкривати нові імена та допомагати у такі важкі часи.

Загалом у музичній скарбничці VikaVishnya є один сингл та кліп на пісню «Ромашка», яку співачка випустила ще у 2021 році. Також через війну так і не вдалося випустити спільну пісню разом із українським артистом Constantine. VikaVishnya є онукою Заслуженого артиста України Юрія Рожкова, тому вона має у планах взяти якусь пісню дідуся і переробити її на сучасний лад аби таким чином воскресити те, що робив дідусь. Загалом артистка налаштована рішуче і скоро збирається випускати ще пісні, тому ви ще не раз почуєте її ім‘я.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар