Hip-Hop/R&B артист Sysuev після творчої паузи повертається з новим синглом «Козаче» — присвятою побратиму Каріму Гуламову, який трагічно загинув у боях проти російської армії. Усі зібрані від релізу кошти будуть передані на потреби ЗСУ.

Карім працював телеведучим на музичному телеканалі М1, а з перших днів повномасштабної війни вступив до лав Сил спецоперацій ЗСУ, щоб захищати нашу країну від російських окупантів. 26 липня він міг би святкувати свій день народження, 35 років, але через війну його життя обірвалося. Пісня записана на студії WDM (м. Кривий Ріг) у перерві між волонтерськими проектами, які зараз активно веде Sysuev. Відео для пісні створене на базі анімації «Кобзар» (анімованої поезії Тараса Шевченка), генеральний продюсер: Едуард Ахрамович, виконавчий продюсер: Євген Татарінов, режисер: Богдан Шевченко.

— Каріме, ти був дуже сильним, добрим і справедливим. Тебе пам’ятатимуть як людину з великим серцем і широкою душею, як лицаря і супермена, що рятував Україну, як справжнього друга, який ніколи не залишить у біді. Ми завжди тебе пам’ятатимемо. Нехай нова пісня «Козаче» підтримуватиме усіх у ці складні часи. Вона для наших хлопців і дівчат у ЗСУ, для усіх, хто в тилу працює не покладаючи рук і сил, наближаючи нашу Перемогу! — каже Sysuev.

Пісня «Козаче» увійде до нового альбому артиста, що планується на осінь цього року.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар