Гумористична стрічка розповідає про складність стосунків батька й сина в епоху соцмереж.

Історія розгортається довкола Чака, який вирішує відновити стосунки зі своїм сином, але виявляє, що хлопець заблокував його в усіх соцмережах. Стурбований життям свого нащадка, батько створює фейковий акаунт та починає спілкування під виглядом молодої офіціантки. Але така витівка заходить надто далеко — його син закохується в уявну дівчину і тепер мріє побачитися з нею особисто.

Роль батька виконав популярний американський стендап-комік Петтон Освальт, володар премії «Еммі» (ще на 3 номінований) та «Ґреммі» (номінант іще на 5). Освальт знайомий і кіно- й телеглядачам: він мав ролі в серіалах «Король Квінса» та «Агенти Щ.И.Т.», а також у картинах «Таємне життя Волтера Мітті», «Мачо і Ботан 2».

Доповнює комедійний дует Джеймс Моросіні, відомий ролями у серіалах «Американська історія жаху» і «Криміналісти: мислити як злочинець». Також він сценарист і режисер стрічки. Це його друга повнометражна робота після фільму «Секс утрьох» 2018 року. Картина «Я кохаю свого тата» заснована на реальній історії стосунків режисера з його батьком.

Світова прем’єра стрічки відбулася на американському кінофестивалі South by Southwest (SXSW), де картина здобула Приз глядацьких симпатій і Ґран-прі журі.

Фільм «Я кохаю свого тата» виходить в український кінопрокат 25 серпня.

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар