Український виконавець KHAYAT презентує хвилю мотивації під назвою «Коло».

Від початку широкомасштабної  війни артист плідно працює на творчому фронті, виступаючи по всій країні з благодійними концертами, допомогаючи збирати кошти для ЗСУ. За словами артиста, він не надихається війною, а наразі своєю творчістю виконує більш просвітницьку місію, саме тому у його останніх піснях немає конкретних слів про війну, смерть і тд.

« Я пишу про те, що існує поза війною і актуальне завжди, спостерігаючи за людьми, спілкуючись з ними та думаючи про них. Впродовж всього життя ми зустрічаємо тих, хто намагається тягнути нас на дно з різних причин. І дуже часто ми не чуємо вчасно тих слів підтримки, які могли б витягти нас із безодні  сумнівів, образ та змарнованих шансів. Саме через це ми іноді ходимо колами, робимо одні і ті ж помилки, задаємося одними і тими ж питаннями, так і не отримуючи відповідей.

«Коло» — це постулат нашої буденності і він створений мотивувати людей на зміни, змушувати вірити у себе, навіть тоді, коли ніхто не вірить. Це саме ті слова, які колись допомогли мені і я хочу аби кожен українець, почувши цей трек, розбудив  внутрішній ресурс «переможця» та почав втілювати свої мрії у життя, не зважаючи на чужі слова, сумніви та життєві негаразди. Бо життя має тривати і ніхто не напише його щасливих сторінок за нас.», — говорить KHAYAT.

На думку артиста, найбільша сила у світі — це людська віра. Якщо її немає, то ніхто не допоможе змінам відбутись. Тому своїми піснями він продовжуватиме формувати українську духовність та підтримувати людей у їх прагненні мріяти та жити далі, навіть під гулом сирен та ракетними ударами.

«Нам усім варто усвідомити одну річ: наше життя — це відрізок, а не нескінчене коло. Якщо у вас немає початкової та кінцевої точки, то вас просто не існує.»

 

 

 

Теги:
Рубрики: Музика Новини

Залиште ваш коментар