Наприкінці серпня – у вересні в унікальній локації просто неба відбудеться близько десяти концертів на підтримку ЗСУ.

Компанія «BIGSHOW Agency» та Благодійний фонд «Фундація Духовного Відродження» анонсують відкриття сезону концертів на підтримку Збройних Сил України у Митрополичих садах, що на Святоюрській горі у Львові. Музичні події у цій унікальній львівській локації за кілька минулих років уже встигли стати однією з візитівок культурного життя у місті Лева. Продовжиться добра традиція і цьогоріч. Із новою силою та новими цілями – підтримувати українську музичну культуру та акумулювати кошти для ЗСУ.  

Відкриється концертний сезон у Митрополичих Садах-2022 уже найближчої  неділі, 21 серпня. Того вечора найкращі джазові музиканти України зіграють спеціальну програму під назвою «Джаз нескорених. Український та світовий». Усіма улюблені українські та світові хіти прозвучать у нових джазових аранжуваннях: від джазових інтерпретацій «Черемшини» та запальних пісень Богдана Весоловського — до романтичних хітів з репертуару Френка Сінатри та Елли Фіцджеральд. Сюрпризом концерту стане виступ спеціальної гості Соломії Чубай, яка викнає пісні на слова легендарних українських поетів.

Графік наступних концертів просто неба у Митрополичих Садах:

23 серпня – «Хіти Української Естради» у виконанні оркестру під керівництвом народного артиста України Богдана Мочурада!

26 серпня — Віктор Винник і «МЕРІ» представлять концертну програму «Я з України».

27 серпня — спеціальна програма «Світові хіти» у виконанні оркестру.

2 вересня — камерний оркестр «Віртуози Львова» зіграє особливу програму «Шедеври класики про кохання».

3 вересня — благодійний концерт Соломії Чубай «POETY в Садах».

4 вересня — благодійне шоу скрипаля-віртуоза Олександра Божика у супроводі рок-бенду.

— Ворог хоче одного – щоб наша держава припинила жити, у всіх сферах, — каже один із організаторів концертів у Митрополичих Садах Євген Кравчук (компанія «BIGSHOW Agency»). – Ми ж не маємо права здаватися! Саме тому анонсуємо концерти, які у часі війни підтримуватимуть збереження та розвиток української культури і під час яких ми збиратимемо кошти для потреб ЗСУ.

На випадок повітряних тривог концерти робитимуть паузу, а всі слухачі будуть проінформовані про найближчі до локації укриття.

Проморолик концертного сезону у Митрополичих Садах-2022:

Більше інформації про концерти і квитки:

https://bigshow.ua/tours/mytropolychi-sady/

 

 

Рубрики: Афіша

Залиште ваш коментар