Україна з кожним днем все ближче до перемоги, а це означає, що нам потрібна якісна музика для святкування цього дня. Яскравий учасник «Голос Країни» у команді MONATIK, Андрій Подкалюк випустив дуже світлу новинку «Наступна весна», яка присвячена всім сім’ям, які вимушені були роз’їхатись задля безпеки. 

«Своєю піснею я хочу підтримати народ України, сім’ї, які були змушені на якийсь час роз’їхатись. Я розумію біль людей, багато моїх близьких та друзів, так само відправили своїх дружин і дітей на чужину задля їх безпеки. Але весна обов’язково прийде і дружини повернуться до своїх чоловіків, а діти до батьків» — поділився Андрій Подкалюк.

«Наступна весна» — це про світлі почуття, віру в перемогу та найкращі сподівання. Пісня для кожного українця, який вірить у нашу перемогу та наступну щасливу, переможну весну!

Разом з треком Андрій Подкалюк випустив і кліп у якому головною героїнею відео стала дружина співака. Тільки щирі емоції та людська простота, пронизана дуже чуттєвим та життєстверджувальним саундом.

 

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар