У рубриці «Неймовірна правда про українців» від «Все буде добре» на СТБ Павло Зібров розповів, як йому вдалося зібрати гроші для ЗСУ, де він зараз живе, та що буде із артистами-зрадниками, які підтримали росію після повномасштабного вторгнення в Україну.

Павло Зібров зміг зібрати гроші для допомоги Українській армії, чим поділився під час інтерв’ю для СТБ. Він також охоче розповів про своє ставлення до артистів-зрадників, які вихваляють росію, та зізнався, чи виїхав з України через війну.

«Я зараз у рідному селі Ходосівка під Києвом ― це наше дача, ми живемо тут довгий час. У відносній безпеці, не стріляють, вибухів немає. Але безпека в душі, як в українського народу ― де б ти не був, але все одно хвилюєшся за Україну, за нашу землю», ― відзначив Павло Зібров.

Співак відверто розповів, чи виїздив він із України: «Пам’ятаю, передзвонив наш товариш із Іспанії, й питає де ми, що ми, і якщо потрібно ― можна приїхати, він знайде апартаменти недалеко від себе. І ми виїхали тоді з Мариною в Іспанію. І ясно, що через день-другий нас побачили наші українські волонтери й кажуть: «Павле Миколайовичу, давайте будемо робити концерти і збирати кошти?». І я включився в концерти, збирали кошти на потреби нашої армії. Потім мені передзвонили організатори і розповіли про фестиваль ― «Союзівка» (Soyuzivka) в Америці. Ми зібрали за один вечір 30 тисяч доларів, які пішли на допомогу ЗСУ. Навіть розігрувався лот ― селфі з Павлом Зібровим. Стартова ціна ― 400 доларів, і пішли: 500, 600, 700, 800. Така рубка, що ми продали лот за 2000 доларів, а виграла його жіночка-українка, якій 80 років, вона там живе все життя. З’їздили ми продуктивно ― зібрали гроші, себе показали, поспілкувалися із українськими американцями. А у них на устах війна і допомога Україні».

Війна показала хто є хто. Таїсія Повалій остаточно вирішила розірвати контакти з українцями, і після початку вторгнення мовчить про агресію рф. Більше того, виступає в росії, а також їздила на фестиваль до Білорусі, де освідчилася білорусам.

«Це було таке знущання, коли на 9 травня вона співала «Рідна мати моя» у кремлівському палаці перед військовими. Це було знущання, Марина плакала, сльози текли, у мене ком стояв у горлі: «Що ж ти робиш, Тая?». Ну, ми уже зрозуміли, що вона відірвана, і вона не є Народною артисткою України, вона є народною артисткою Кремля. І з ним і залишиться. Це ― відірваний ломоть. Все, забули про Повалій. Хай собі співає у Північній Кореї, на Кубі, у Придністров’ї ― там її дорога», ― сказав Павло.

Крім того, Зібров зазначив, що його приємно здивував Максим Галкін.

«Із російських мені відкрився Галкін ― тихенько він виїхав, закрив двері, і сказав: «До побачення, расія!». І те, що він відправляє частину гонорарів українським дітям, біженцям ― це великий, душевний жест», ― додав він.

Зіброва також вразили українські виконавці ― Наталія Могилевська, Святослав Вакарчук, Тарас Тополя із гуртом «Антитіла».

«Могилевська Наталія, я дивився, виступала у бомбосховищах, метро. Вакарчук Святослав ― вразив, бо із гітарою, без апаратури виїжджав на бригади, в гарячі точки Харківської та Миколаївської області. Просто хлопці на полянці сиділи, а він із ними говорив, співав. Безумовно, Тарас Тополя ― у нього троє дітей, він мав повне право виїхати до своєї дружини та дітей, але він надів військову форму, взяв автомат, і разом із своїми хлопцями із бригадою служить. І це вчинок справжнього чоловіка, справжнього воїна, справжнього громадянина», ― підкреслив Зібров.

Співак розповів, що навіть у нього був такий настрій, що нічого не хотілося. Він навіть не стригся і відростив довге волосся. Та наразі впевнений, що дорослі люди мають взяти себе в руки, і сказати, що життя продовжується. Зайнятися чим завгодно ― налаштуватися на працю та рухатися.

«Якщо бачите, що хтось похнюпився, не має настрою, погані якісь в нього новини ― підійдіть поговоріть. Головне говорити, не мовчати, не закриватися у собі», ― наголосив Павло.

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар