Нажаль, актриси Руслани Писанки не стало 19 липня. Я вирішив на згадку про неї зробити цю публікацію саме сьогодні, 21 серпня, — з дев’ятої ранку у Києві у Спасо-Преображенському соборі за адресою вул. Маршала Конєва, 3-А, відбуваються прощання з Русланою…

Євген Бурляй

За свою багаторічну кар’єру журналіста я часто спілкувався з акторкою Русланою Писанкою. Це були і короткі бліц-розмови десь при раптових зустрічах на якихось заходах, а були і довгі тематичні інтерв’ю.

Цю розмову записав у квітні 2021 року напередодні появи на телевізійному каналі 1+1 нової інформаційно-розважальної програми «Твій день», куди Русю запросили буди ведучою. Повернення Писанки на великий екран мало стати знаковою подією для українського телебачення, адже Руслани не було в ефірі в якості ведучою вже декілька років.

Розмовляли ми по ZOOM, але без відео, бо Руся вдома на кухні займалася приготуванням пасок до Великодня і мала, як вона зазначила, не екранний вигляд. Ці моменти я залишив на запису аби передати атмосферу нашого спілкування.

У відео використані фото з її Фейсбуку і ті, що вона надсилала мені для ілюстрацій інтерв’ю. Авторство ціх світлин належить Ростиславу Ріпка та агенції «Квартал-Концерт». Якщо, хтось зможе розпізнати ще авторів – пишіть у комментарях, доповню підпис.

Інтерв’ю було надруковано у тижневику «Телегід» і на сайті видання: Руслана Писанка: «Если надоест играть, я всегда могу уйти в режиссуру».

Рубрики: Інтерв'ю

Залиште ваш коментар