20 серпня в одному зі столичних парків Києва під відкритим небом відбулось четверте відкрите тренування за участю відомих українських акторів. На цей раз для усіх бажаючих доєднатись до благодійної ініціативи влаштували незвичайне тренування — стретчинг. Проводила заняття українська спортсменка і танцюристка, 7-кратна чемпіонка України з художньої гімнастики, 4-кратна чемпіонка світу з танців на пілоні Наталія Татарінцева:

— Я була вражена кількістю людей, яка відвідала цей благодійний захід. Усі були налаштовані на тренування і це було видно. Вони старалися, намагалися все виконати якомога краще. Насправді, спорт, саме у воєнний час, є найбільш необхідним для людей. Ми маємо бути готові в будь-яку хвилину до того, щоб здоров’ям і власною мобільністю вистояти будь-які перешкоди.

На тренування завітав і чоловік зіркової тренерки — хореограф Євген Кот. На благодійному спортивному заході від акторів він побував вперше:

— Дуже важливо робити збори на допомогу країні, особливо такими способами, залучаючи людей. Тобто не просто донатити, а й комунікувати з ними. Наприклад, через спорт. До речі, особисто мене в наш час врівноважує і заспокоює саме спорт. Я влаштовую собі силові та кардіо тренування і вони тримають мій емоційний стан в тонусі.

На четверте благодійне тренування зібралось майже 30 акторів, серед яких Настя Цимбалару, Арам Арзуманян, Артур Логай, Анна Гуляєва, Олеся Гайова, Григорій Бакланов, Міла Сивацька, Анна Сагайдачна, Євген Капорін, та інші.

— Я обожнюю Наталю Татарінцеву за те, з яким натхненням вона працює з тілом і вчить цьому своїх учнів. Сьогодні у нас всіх була виняткова можливість потренуватися з висококласним тренером за будь-який донат і я дуже рада та вдячна Наталі за те, що вона підтримала нашу благодійну ініціативу, — коментує Ганна Сагайдачна.

Мета спортивного акторського марафону — зібрати кошти на 5 карет швидкої допомоги, які направлять на передову для ЗСУ. За підсумками четвертого благодійного тренування вдалось зібрати 16 115 гривень.

Завдяки спортивному марафону акторам вже вдалось придбати одну карету швидкої допомоги і відправити її військовим. Для другої, залишилось зібрати ще 5 082 євро.

Наразі марафон благодійних тренувань продовжується. Представники мистецького фронту щосуботи влаштовують для небайдужих різні івенти. До того ж, для збору коштів на карети швидкої допомоги продовжується серія онлайн-аукціонів від акторів, на яких зірки продають особисті речі. Усі деталі можна дізнатись на офіційній сторінці Благодійного акторського аукціону в Instagram — @act_lots.

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар