Виконавець ролі Сашка в серіалі «Папаньки» ще задовго до початку повномасштабної війни вирішив стати до лав Збройних сил України та захищати свою родину й державу. Його дружина, акторка Наталка Денисенко, спочатку не сприймала серйозно слова коханого. Як і всі прогнози щодо початку великої війни.

— Я питала: а як же я? Він запевняв, що все буде нормально… Питала: чи може він відмовитися? У нього була робота, можна було допомагати армії. А він так суворо мені сказав: «Наташа, припини так казати, ти мене дуже деморалізуєш». І я зрозуміла, що так не можна. Треба казати своїм чоловікам, що в нас усе буде добре, я збережу своє життя та життя дитини. Я буду молитися. Але відверто: нікому з українських жінок не хочеться, щоб її чоловік помер на війні. Це найбільший страх, — зізналася Наталка Денисенко.

Війна на довгі місяці розлучила подружжя. Наталка разом із сином виїжджала до безпечніших областей, де займалася волонтерством. Андрій проходив військовий вишкіл.

— Багато хто запитує: де я? Я на відпочинку. Готель 5 зірок, «ультра олл інклюзів». І зараз я вам влаштую румтур власного номера, — так несподівано почав відео в Інстаграм Андрій Федінчик і показав військову казарму. — Майже два тижні тренувань, армійський режим. Коротше, важко й кайфово. Повертаємося назад і до справи. Правильно сказав наш комбат по закінченні: нам пощастило бути там, де ми є, та згадати, якого ми роду. Тільки перемога!

Побратими дали своєму зірковому колезі позивний «Федя» й хизуються перед рідними, що служать із відомим актором.

— Була кумедна ситуація. Побратим Андрія каже: «Мій син обожнює тебе! Давай я з тобою сфоткаюсь, і він буде в шоці, що ти зі мною служиш». Вони сфоткалися, а Андрій зараз відпустив таку бороду. Побратим пише: «Синку, ось твій улюблений актор із «Папаньок», ми разом захищаємо країну». Його син подивився та сказав: «Що ти мені розказуєш, це не він», — поділилася кумедною історією свого чоловіка Наталка Денисенко.

Актор серіалу «Папаньки», герой якого не очікувано з’явився в четвертому сезоні, став на захист України. Уже півроку як Павло Алдошин виконує єдину й головну на сьогодні роль — військового. Готувався він до неї ще до початку повномасштабної війни.

— У нас варіантів небагато — ми просто йдемо. У мене, наприклад, немає військової освіти, але є військова підготовка. Якщо буде 3–4 хвиля, я тікати нікуди не збираюся. У мене є руки, голова, які в потрібний момент мають увімкнутися та зробити свою справу.

24 лютого Алдошин попіклувався про безпеку своїх дітей, а сам вирушив робити ту саму свою справу.

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар