Цьогорічний міжнародний фестиваль документального та художнього кіно MeetDocs відкриє анімаційний фільм «Втеча» датського режисера про історію біженця з Афганістану, а завершаться покази українською стрічкою про історію Донбасу режисера Корнія Грицюка — «Євродонбас», шлях якої кілька років тому почався з пітчингу на фестивалі.

Відкриє MeetDocs 2022 фільм «Втеча» (Flugt) датського режисера Йонаса Поера Расмуссена. Це анімована документальна стрічка, копродукція Данії, Франції, Норвегії та Швеції. Головний герой – біженець з Афганістану Амін Навабі (Amin Nawabi), який мусив залишити свою країну, щоби врятувати своє життя, і зрештою осів у Данії. Це історія вимушених змін країн та домівок, складних сімейних та особистих стосунків, рятування від торговців людьми та пошуків долі далеко від дому.

Стрічкою, що завершуватиме фестиваль, стане «Євродонбас» режисера Корнія Грицюка. Це третій повнометражний фільм Корнія Грицюка. Цікаво, що попередні два також були показані на Kharkiv MeetDocs, тоді як проєкт «Євродонбас» презентували на пітчингу Kharkiv MeetDocs 31 жовтня 2020 року. Трейлер можна переглянути за посиланням:

Довідка

Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival (KMD EUFF) – міжнародний фестиваль документального та художнього кіно, який сприяє культурній інтеграції митців з різних регіонів України, зокрема східних, що значно постраждали внаслідок російської агресії. Фестиваль заснований у 2017 році. З 2022 року працює на благо культурної інтеграції України та її митців у світі. Ідеологиня і директорка фестивалю – кінопродюсерка Євгенія Крігсхайм.

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар