Молода та перспективна співачка MALWA розповіла про перший день війни, творчість під час військового часу та подальші плани.

 — Чому саме MALWA, чи є якийсь символізм у вашому псевдонімі?

⁃ Ця квітка для мене – це символ любові до України, ще кажуть, що мальва – це берегиня української оселі. У мене цей псевдонім викликає теплі спогади з дитинства, де в нашому дворі росли мальви.

— Ви почали випускати пісні у військовий час, чому саме зараз?

⁃ Багато пісень було написано ще до війни, але саме у військовий час рівень емоційного стану, пригніченості та болю, який накопичився — піднявся максимально. Я конвертую цей біль у творчість та сподіваюсь, що мої пісні комусь також допоможуть пережити свій біль.

— Як вас спіткала війна? Розкажіть про свої відчуття та перші дії 24 лютого?

⁃ Моє 24 лютого розпочалося з бомб і вибухів, а мало б пройти у колі родини, яка святкувала б День народження бабусі. Сьогодні я знаю, що відстоюю: свою націю, свою мову, свою державу. Настане день, коли любов до Батьківщини настільки переповниться, що солов’їна заграє у серці та на вустах. Весь світ знає, що українці незламні, головне, щоб про це не забували і самі українці

— Пісня-сповідь «Імунітет нації», кому присвячена, про що ваш трек?

⁃ Пісня про нескінченну боротьбу нашого народу за свої права, за нашу мову, за незалежність. Присвячена всім героям минулого та сучасного часу, які незламно виборюють наші права — кожен на своєму фронті. Меседжем синглу стала наша історія. Хто не знає її, не має майбутнього. Українці назавжди запам’ятають — ми не братські народи з московією: нашу мову забороняли, наших предків відсилали, тож сьогодні ми знаємо, за що боремося, адже історія минулого повторюється у сучасності.

— Розкажіть при яких умовах була написана пісня «Імунітет нації»?

⁃ Мене надихнув документальний фільм «Соловей Співає», він також про мову та історію нашого народу. Я плакала, але занотувала кожне слово, яке торкнулось мого серця. Це те, про що повинен знати кожен українець. Саме цей фільм надихнув мене сказати про це, бо це болить. Мої думки перетворилися на пісню. Я вважаю, що цей фільм має побачити кожен українець.

— Чи плануються нові сингли згодом, чи будуть вони пов’язані з військовим часом?

⁃ Так, є пісні пов’язані з військовим часом, це мій душевний біль, який накопичився та збільшується з кожним уламком ракет. Я поки не знаю чи готова їх випускати. В мене також є інші пісні. Для мене найважливіше — підтримати українську культуру, отже скоро обов’язково випущу щось нове.

— Що ви б хотіли побажати нашим захисникам та захисницям?

⁃ Хочу висловити їм свою безмежну шану та подяку від всього серця та побажати незламного бойового духу, і найголовніше: якомога швидше повернутися живими з перемогою!

Залиште ваш коментар