Співак пережив окупацію у Бучі і на початку вересня презентував нову пісню та кліп «Пропаганда». Сніпет на цей трек став вірусним у Тік-току. «Пропаганда» — пісня про потужну силу ЗМІ, яка сьогодні іноді має такі ж руйнівні наслідки, як і ворожа артилерія.

Нікіто, про що ваша нова пісня «Пропоганда»? Який сенс ви в неї заклали?

— Кожного дня, люди зводять до нуля відносини з родичами, друзями та коханими через свої політичні переконання, тому що у кожного своя правда. Ця пісня написана про хлопця і дівчину, кохання яких закінчилося з початком війни під впливом пропаганди.

Дівчина повірила в маячню, яку мовили російські новини з екранів телевізору, і закривши очі на справжні почуття, піддалася стадному інстинкту, як і багато інших «представників промитого мозку».

Як проходили зйомки кліпу? Яка ідея відеороботи?

— Зйомки кліпу проходили в Бучі, саме в тому місці де я пережив окупацію, але процес роботи пройшов дуже легко, адже кожен з членів команди перейнявся цією піснею. Ми працювали, як один злагоджений організм не відволікаючись на їжу і сон, тому що основна мета була направлена на результат цієї роботи. Героїня мого кліпу
через свої рухи, передала ту внутрішню боротьбу з якою сьогодні, нажаль, живе багато людей. Вона — є прообразом росіянки, яка закрилася від свого коханого бо тотальний інформаційний вплив сприяв на її свідомість. Ідея кліпу полягає саме в танці дівчини, який виражає її страждання від безпорадності і залежність від пропаганди.

— Ви пережили окупацію Бучі, розкажіть про цей досвід.

— Це дуже болючий для мене досвід. Я ніколи не міг уявити, що історії які мені розповідали старші родичі і ті картинки які я розглядав у підручниках і музеях я побачу на власні очі.

Чесно кажучи, до війни, я не розумів сенс, коли дідусь за бабусею бажали мирного неба, тепер, нажаль я це відчув. Мені було дуже страшно за маму, жінок і друзів, які разом зі мною пройшли найстрашнішу школу життя. Коли Бучу окупували, по всьому місту вимкнули світло, воду та газ, тому під звуки вибухів ми збирали по території хмиз, щоб приготувати їжу у камінці. Вже після окупації, коли ми приїхали у центр міста, я побачив багато жахіть які накоїла російська армія…

Про що сьогодні співає Нікіта Кісельов?

— Сьогодні я вже зовсім інший артист. Все, що переживаю я та моя країна дуже вплинуло на мене, тому я вирішив більш розповідати про свої переживання, про особисте про внутрішній світ молодого хлопця під час війни.

Зараз артисти часто об’єднуються для колаборацій, чи є у вас плани заспівати з кимось у дуеті?

— Я пильно слідкую за новинами шоу-бізнесу і мені дуже подобається те, що саме нові молоді артисти знаходять свого слухача. Простір став лояльнішим і може сприймати різну сучасну музику. Що стосується колаборацій, напевно ще зарано. Але в цілому, я відкритий до пропозицій, так як я композитор — для мене головне це музика і те про що ми співаєм, а не з ким.

Залиште ваш коментар