Український brass band “ДикоBrass, покорив на цих вихідних польське талант — шоу “Mam talent” своїм виступом та отримав три «так» від журі проекту.

Гурт «Дикоbrass» вже вдруге бере участь у польському талант-шоу “Mam talent, який є аналогом української версії «Україна має талант», перша спроба колективу була ще у 2019 році.

Цьогоріч учасники гурту погодилися на пропозицію участі від представників “Mam talent” спонтанно, адже в Україні активно займалися волонтерством та організацією благодійних концертів.

У відбірковому турі, трансляція якого відбулася 10 вересня, гурт “Дикоbrass” виконали cover на відому англійську пісню гурту Måneskin – Beggin,  і отримали найбільшу похвалу від журі проекту — три «так».  Таким чином гурт пройшов до півфіналу, де змагатиметься з 40 претендентами на перемогу у прямому ефірі, у Варшаві.

Зараз учасники гурту “Дикоbrass” активно готуються до півфіналу, адже перед ними стоїть велика місія, достойно представити нашу країну на талант- шоу у Польщі.

Нагадаємо переглянути півфінал проекту «Mam talent” та проголосувати на гурт “Дикоbrass” ви зможете 29 жовтня  на телеканалі ТVN.

 

Рубрики: Зірки Музика

Залиште ваш коментар