Два тижні тому на польських телеекранах стартував 13-й сезон відомого у всьому світі вокального шоу «Голос». У другому випуску до «Сліпих прослуховувань» долучився уродженець міста Болград Одеської області, вуличний музикант Євген Пельтек (сценічне ім’я — Mr.Peltek). Хлопець захопив тренерів проєкту виконанням пісні It’s Hard To Get Around The Wind Алекса Тернера і розвернув до себе усі чотири крісла.

Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Lanberry, а також Tomson i Baron із гурту Afromental не стримували своєї зацікавленості співом Євгена з перших секунд виступу, а потім приєдналися до нього на сцені, щоб разом заспівати Knockin’ On Heaven’s Door Боба Ділана у версії Guns N’ Roses.

— У вас є все, що вам потрібно,зазначив Baron.

Останні шість років Євген Пельтек пише власні пісні у стилі інді-поп та інді-рок. З гітарою він об’їздив всю Україну та 12 країн Європи. У візитці для телешоу музикант заявив, що хоче взяти в ньому участь, бо вважає Польщу братерською країною. А також нагадав світу, що зараз кожен українець живе під прицілом російських ракет і що про це не варто забувати.

— Ми маємо важливу місію: говорити всюди про війну та наголошувати, що Україні потрібна допомога. Зараз я живу в Івано-Франківську і співаю там разом зі своєю дівчиною. 30 відсотків від заробітку з вулиць ми жертвуємо українській армії, намагаємось допомагати як можемо, — розповів музикант журналістам телепроєкту.

Свій шлях у «Голос Польща» Євген продовжить у складі команди співачки Lanberry. А на майбутнє має амбітні плани: випустити авторський альбом, влаштовувати концерти в Європі,  збирати  кошти на допомогу Україні і нести нашу культуру всьому світові.

Рубрики: Музика Новини

Залиште ваш коментар