Andrey Nechay — автор пісень, R&B та Pop-виконавець. Співак впевнений, що він може зайняти таку популярну світову нішу та популяризувати її українською. Співак, який нещодавно представив сингл «Тільки ти», підготував нову пісню та кліп під назвою «Ти мій кайф». Кохання – це теж зброя, здатна зцілити нашу націю, тому нова пісня – це так звана творча терапія для наших громадян.

— Андрію, ви вже давно в музичному шоу-бізнесі, розкажіть детальніше, з чого розпочалася ваша кар’єра?

— З 13-ти років я розпочав свій шлях, тоді це ще був ніякий не шоу-бізнес, а просто любов до творчості, до музики. Мені подобалось писати пісні, про фінансову складову я навіть не замислювався. У мене було тільки одне бажання — цю музику мають почути. Була навіть історія, коли один із найвідоміших продюсерських лейблів проводив конкурс з пошуком артистів і я хотів спробувати себе, але на шляху з’явилося багато “але”: мені не було 18-ти років, потрібно було їхати в інше місто, тому з цим тоді не вийшло. Спочатку музика була моїм хобі — я знаходив інструментал в соцмережах, бо грошей тоді не було і писав свої тексти, стабільно один раз на місяць в мене виходила пісня. Коли я вже переїхав до Києва на навчання, я познайомився з хлопцями з гурту “Мосты (7 Мостов)” і ми спільно писали біти, що переростало у більш серйозні наміри. Вже тоді потрібно було вкладатись в музику та її розповсюдження, після чого я трішки перестав вірити в свій шлях. Після 20-ти років, я побачив як змінився шоу-бізнес, настав той час, коли поп музика і андеграунд зійшлись і я бачив потенціал в прослуховуванні не тільки масової музики, але й тоді нового для суспільства — хіп-хопу. Так розпочалась моя робота з Mozgi, Вадимом Лисицею та іншими студіями.

— Перша пісня, яку ви написавши зрозуміли, що маєте дарувати вашу музику слухачам? 

— Перша пісня, яку я написав і було розуміння, що це має “зайти” слухачам — це пісня написана у мої 16 років. Це було навіяно першим коханням, дівчина яка мені дуже сподобалась, але не звертала на мене увагу. Я знайшов інструментал фортепіано, за 2 хвилини написав ліричний текст та опублікував цю пісню, ще тоді на сторінці “Вконтакте”. У той час, знаходячись у Миколаєві, я зрозумів, що цю пісню починають слухати. Мені телефонували друзі, які почули її в ресторані Коблєво у відпустці. Тоді для мене було дуже несподівано, я написав трек, нічого з ним не робив, а він пішов у народ.

— Ви писали свої пісні як до повномасштабної війни, так і зараз. Підкажіть, які відчуття під час написання першої пісні з приходом війни? Змінився підхід до творчості після 24/02? 

— Музика подорослішала. Раніше я не знав для кого я роблю свою музику, я її просто писав, хотів зачепити всіх: щоб молоде покоління слухало, щоб показати, який є вокал, що наша музика не гірше ніж в американських відомих артистів. Мені було важливо показати як можна класно міксувати стилі, бо такого мало хто робив, не тільки в Україні, а й в країнах СНД. Але після 24 лютого, я змінився, подорослішав сам. До мене прийшло чітке розуміння, що мій слухач — це українець, який наразі потребує підтримки, а я її можу висловити тільки своєю творчістю. Перші два місяці війни — це був тривожний для мене стан і щоб не бути повністю в депресії, я багато займався музикою, слухав різні жанри, намагався писати. Це було не для кар’єри, це було для висловлювання моїх емоцій, тому дуже багато напрацювань з цього навіть не пішло нікуди, окрім пісні “Обійми”, яка була записана в польових умовах. Коли я зняв цей бар’єр і прийшло усвідомлення, що я знову можу писати і записувати пісні, я зрозумів для кого я це роблю, тоді в мене з’явилось нове дихання.

— Нещодавно ви прем’єрили свою пісню “Тільки ти”, а вже підготували нову роботу — “Ти мій кайф”. Розкажіть, про що нова пісня? Чи присвячена вона комусь? 

— Так, наразі я почав дуже стрімко розвивати свою творчість, бо війна показала мені, що не потрібно складати все на поличку та чекати того самого дня. Я хочу жити зараз, хочу створювати музику сьогодні та ділитись творчістю з людьми. Можливо, для когось вона стане тим рятівним колом. Я почав робити пісню за піснею, моя попередня робота “Тільки ти” — це експеримент танцювальної української музики, а нова пісня — це завершальна робота з врахуванням усіх помилок. Ця пісня була дуже спонтанна, адже я захотів зробити її на високий темп, якого я не зустрічав раніше в українській музиці. Для мене це був якийсь виклик, зробити таку музику якісною. Не є секретом те, що мої пісні про кохання, бо кохання лікує. Завжди, коли пишу свої пісні, я думаю про свою дружину, бо саме вона дарує мені ті почуття, які я ніколи не відчував. Іноді це бурхливі емоції, іноді ніжні, але всі вони виливаються у мої пісні. Моя музика присвячена коханню, а це моя дружина.

“Ти мій кайф” на усіх цифрових майданчиках

— З прем’єрою пісні також на YouTube каналі з’явився відеокліп. Поділіться, хто став режисером роботи. Як з’явилась ідея такої зйомки? 

— Режисером став Ілля Осядлий, його мені порекомендовали мої колеги на студії. Команда вже працювала з відомими артистами та що мене зачепило, вони вміють показати головну родзинку проекту. Вони бачать ту яскраву сторону артиста, яка не одразу кидається в очі слухачеві, тому я захотів, щоб так само відчули і мене. Спочатку з’явилась пісня і було чітке розуміння, що хочеться зняти відео. У моїй голові виникала картинка, як я це бачу, а ось при зустрічі з командою, ми спільно знайшли той вайб історії, яку хотілось втілити на екрані. Це було натхнення американськими поп-кліпами з яскравою картинкою, я люблю неонові кольори, тому все це втілив саме в цю роботу.

— Неймовірною деталлю кліпа стала поява машини Майлі Сайрус з відеороботи Nothing Breaks Like a Heart, як знайшлась ця машина? Та як вдалося зняти її у вашому кліпі? 

— Це була цікава історія. Машина знайшла нас сама, через знайомих. Колись у розмові з моїм асистентом, вона розповіла, що її брат за декілька днів до війни встиг купити нову машину, він дуже полюбляє музику і викупив саме мерседес у якому знімалась Майлі Сайрус з піснею “Nothing Breaks Like a Heart”. Я запам’ятав цю інфу, і подумав: “класно було б десь її використати”, а коли була написана пісня “Ти мій кайф” пазли в моїй голові склались і залишалось тільки домовитись з власником автомобілю. Так, ми і зняли легендарний мерс у кліпі Andrey Nechay.

— Як проходили зйомки? Чи все було за планом, чи були якісь фак-апи? 

— На здивування, файк-апів як таких не було, хоча часто артисти діляться такими історіями. У нас була гарна організаційна підготовка, ми йшли за таймінгом та встигли відзняти все задумане.

— Ваші майбутні творчі плани? Чи чекати слухачам альбом? 

— Давайте залишимо це в секреті. Зараз я плідно працюю над своєю творчістю, щодо альбому поки не думаю, адже якщо братись за справу треба робити її бездоганно. У моєму розумінні, альбом — це повноцінна історія персонажа, який розвивається, зі своїм вступом, зав’язкою та кульмінацією, такого матеріалу я поки не маю. Наразі я хочу дарувати свою музику слухачам, щоб вони мали змогу познайомитись зі мною, а я з ними.

— Що хотілось би побажати українцям в сьогоднішні дні?

— Сьогодні українці борються зі злом, якого давно не бачив світ і думки багатьох зараз розділяються на умовні табори. Хочу сказати, що не потрібно забувати про наші реалії, але й інколи це потрібно зробити, аби жити далі. Якщо ми тут живемо, творимо, відчуваємо себе на повну, якби це дивно не звучало, вони там вже програли. Ми не боїмося їх, ми розвиваємо себе, як націю. У нас неймовірні захисники і захисниці, які боронять нашу землю та відстоюють кожний її сантиметр. Ми маємо постійно відчувати повагу до наших ЗСУ, але й завдяки ним жити далі. Тому я бажаю українцям жити тут і зараз!

 

Рубрики: Інтерв'ю

Залиште ваш коментар