Автором трейлеру став відомий український актор кіно («Погані дороги», «Королі репу») та дубляжу Володимир Гурін, виконавець ролі Анджейки у фільмі.

Козацькі пригоди-трилер «Максим Оса та золото Песиголовця» вдало поєднує жанри детективу та фентезі, створюючи гармонійну мультижанровість, — аби кожен глядач зміг знайти щось своє. Брудне середньовіччя, відсутність лоску та шику підсилює містично-фентезійний настрій фільму, а нуарні кадри – загадкову, детективну атмосферу оповіді.

Зйомки фільму тривали 1,5 роки, з перервою на карантин, спричинений пандемією COVID-19. Натурні кадри з Київщини доповнені інтер’єрними зйомками на Рівненщині та Житомирщині.

Фільм про сучасного українського козака вийде на великі екрани 13 жовтня, до Дня українського козацтва.

Режисер: Мирослав Латик. Актори: Василь Кухарський, Володимир Ющенко, Володимир Гурін, Сергій Деньг, Альбіна Корж, Анастасія Михальчук.

1636 рік. Польський король сплачує данину козакам, аби попередити повстання. Золото везуть до шинку Нахмана, де на нього чекає хорунжий Корсунського полку Максим Оса. Та замість загону з 5-ти братчиків до корчми завертає напівживий козак з пустими капшуком. Разом із ним Оса вирушає на пошуки зниклих побратимів і знаходить їхні понівечені тіла в глибині лісу. На місці злочину з’являється каштелян замку, пан Карл Фогель. За підозру у вбивствах та крадіжці панського золота козарлюгу беруть під варту й під тиском тортур намагаються дізнатися правду. Господар пан Йожеф, згадавши легенди про подвиги Максима Оси, виправдовує січовика та доручає розгадати таємницю смерті козаків і віднайти втрачені скарби. Осі доведеться розплутати відьмацьке павутиння та віч-на-віч зустрітися з містичним Песиголовцем. А про долю золота та його власника замовчує навіть писар, який веде цю оповідь…

 

Рубрики: Кіно

Залиште ваш коментар