Не дивлячись на те, що дівчата з гурту від початку війни знаходились за кордоном, сама відео робота знімалась саме в столиці.

— Війна змусила українців покинути Батьківщину та тимчасово розлучитися зі своїми коханими, друзями, близькими. Прийнявши важке рішення вивезти свою родину за кордон, як і більшість українців, нас переповнювали неймовірний біль та туга за рідною землею, за рідним містом. Одного ранку мені просто дуже захотілося обійняти Київ. Саме в цей момент і була написана пісня  «У мирному Києві». Нашу творчу ідею відразу підтримав саундпродюсер Андрій Ігнатченко (IKSIY). Він створив стильне та водночас ліричне аранжування пісні. Творчий тандем підхопив і Віталій Тано, продюсер реп-гурту BITZ. За його сприяння, учасники гурту доповнили пісню емоційним, патріотичним репом. Так і народився трек «У мирному Києві», який дарує віру, надію на скору зустріч в улюбленому місті, де чекають обійми, сповнені кохання та тепла. І саме це ми намагались передати у нашому відео,ділиться Інесса, солітска гурту  SESTRA.

Головними героями відео стали батьки Інесси, рідні та близькі дівчат, які давно не бачились, через те, що були за кордоном, а один із героїв кліпу служить в Збройних силах України.

— Вперше, коли Інеса заспівала мені куплет пісні по телефону, я відразу сказала, що ці слова торкнуться серця кожного українця. Взявши до рук саксофон, в мелодії я відтворила почуття які нахлинули на мене, той сум за рідним Києвом. А в відео вже були інші емоції, це був момент щастя, що ми вдома, а поруч близькі і рідні, і наче б то все так як було до війни, — розповідає Аліна, саксофоністка гурту.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар