Співачка YAROMIYA розповіла як наважилася розпочати творчу діяльність під час війни, як знімала кліп в Одесі при страшенному холоді та чому присвятила пісню Героям з Азовсталі, які ще не повернулися додому.

Як ви наважилися розпочати активну творчу діяльність під час війни?

Ви знаєте, це був абсолютно свідомий крок без вагань, адже музика — це гармонія душі. Тому в сьогоднішні дні все те, що дає людям позитивні емоції — на часі та має «бути».

Як ви змінилися після 24 лютого? Відношення до життя, творчості?

Звичайно війна внесла свої корективи в наше повсякденне життя, я в тому числі відчуваю себе по-іншому. Звичайно, до війни я мала свої мрії, мотивацію до вчинків запланованих справ… Та зараз відчувається застереження до важливих та відважних кроків. Щодо творчості, тут все навпаки, настільки хочеться довести, що є наше українське, зокрема й музика, донести це до нашої неймовірної нації, що бракує слів про це розповісти. Я вірю, що вже зовсім скоро все буде у нас добре. Ми переможемо! По-іншому бути не може!

Як вас зустріла війна? Чи звертали увагу на тривожні новини за декілька днів до 24.02, чи все ж таки вірили в світле майбутнє?

Війна зустріла мене вдома. Протягом дня я не могла оговтатись від того, що відбувалося та повірити в це. Здавалося, що все неправда, що це щось тимчасове, але ворог продовжує настирливо йти на наші землі. Хочу сказати одне, хто з мечем прийде, той і від меча загине.

“Чекати тебе» — це ваш п’ятий реліз, хоча він був написаний до війни, зараз він був присвячений дружинам Азовців, які ще не повернулися з полону, розкажіть про пісню. Які відчуття були при її написанні? 

Ця пісня та кліп були заготовлені для слухачів ще до війни, що так мимоволі нагадує мені про щасливе минуле, але і натякає на ще більш яскраве майбутнє.

Саме так, пісня була присвячена нашим, українським героям та їх родинам. “Чекати тебе” — пісня, яка стала символом віри українців у кожного Героя, який зараз боронить нашу земля. Ми всі чекаємо на їх повернення!

Хто знав, що пісня, яка написана до війни буде відображати почуття, які є реальними зараз у цей час.

Ви знімали кліп на цю пісню ще до війни. Як пригадуєте той знімальний процес? Що запам’яталося найбільше?

Зйомки пройшли неймовірно! Взагалі, це була перша відеоробота у моєму житті, перший досвід, який став настільки гармонійним. Хочу подякувати команді, прекрасним людям, які брали участь у створенні кліпу! Справжні професіонали своєї справи. Наскільки зручно було працювати, що іноді було відчуття, що я у колі друзів та родини. Не можу не згадати про той страшенний холод, який був під час зйомки. Одеса, січень 2022 року та 20,6 годин знімального процесу.

У відеороботі з’являється чоловік, це актор? Чи чоловік, з яким,  вас пов’язує щось більше ніж зйомки відео на пісню?

Секрету немає, це дійсно актор, який дуже проникливо відчув мотив та настрій пісні. Свою роль він виконав дуже чуттєво.

Ви багато займаєтесь благодійністю, виступаєте з концертами, збираєте кошти. Розкажіть, чи морально важко змінити підхід до виступів, які були до війни? Та чи активно ви виступали раніше? 

Досвід з концертами розпочався саме під час війни. Всі концерти, в яких брала та продовжую брати участь є благодійними. Виступи проходять для  ЗСУ, наших захисників та захисниць, наших героїв. Дуже хочеться бути корисною в цей час.

Який меседж вашої творчості ви несете в суспільство? Що хочете донести до людей? 

Мій меседж — це любов. Більшість моїх пісень несуть у собі почуття, відносини, вчинки. Все, що нас оточує у цьому житті, але з того боку, де цвіте душа, де є справжні та щирі відносини між людьми. Зараз цього стає менше у нашому житті. Інколи забуваємо про близьких, рідше бачимось, ігноруємо один одного. Саме тому, мені хочеться, щоб відчуття поваги, любові та щирості укорінювалися в нашому житті.

Що хочеться побажати українцям?

Віри, надії, любові.

Коли є віра в те, що все буде добре, ми впевнені — ми живемо.

Якщо віра у нас є, то неодмінно з’являється надія. Надія на краще.

Коли у нас є почуття віри та надії неодмінно з’являється любов. Любов до всього.

Віри, надії та любові нам. Слава Україні!

Перемога за нами!

Рубрики: Інтерв'ю

Залиште ваш коментар