Лірична та чуттєва співачка MELANYA перезентувала відверту композицію про свої переживання та емоції, протягом крайніх восьми місяців. Разом з піснею MELANYA випустила дуже життєву відеороботу. У ексклюзивному інтерв’ю для “Телегіда” поговорили: про творчість, вплив війни, майбутні плани та багато іншого.

— MELANYA, про що варто знати про вас слухачеві?

— Я українка, корінна киянка, мама двох доньок та сина.  Все моє життя — це творчий шлях та творчий пошук. Музика – це невід’ємна частина моєї душі. Еліксир, який заліковує рани та допомагає рухатись далі, не тільки мені, але і моїм слухачам.

— Чому обрали саме такий псевдонім?

— Melanya — це мелодія моєї душі, моя чуттєвість, глибина та таємничість. Це ім‘я яке обрала я, а не мої батьки.  Це вираження моєї волелюбності та індивідуальності.

— Чи вплинула війна на вашу творчість?

— Так, авжеж. Війна вплинула на все моє життя, не лише мій творчий шлях. Ці всі події подіяли на мене, як особистість, на моє бачення та світогляд. Зроблені всі найважливіші висновки, надалі лише рух вперед.

— Перша пісня українською, що саме надихнуло вас на випуск синглу «Обійми»?

— Коли композитор надіслав мені пісню, я зрозуміла, що це однозначно мій трек. В моєму житті нічого не буває випадковим.  Я просто читала текст і сльози лились градом. Я розуміла, що кожне слово, це мої відчуття. Цей трек прийшов до мене на мій біль.

— Чи присвячували ви комусь свою пісню чи можливо вона автобіографічна?

—  Композиція про тисячі жінок, які залишилися вдалечі від дому, були вимушені вивозити своїх дітей за кордон заради їх безпеки. В той час, коли чоловіки боронять нашу країну, для світлого майбутнього своєї родини. «Обійми» —  надія на перемогу, віра у сильну націю, яка переможе та повернеться на свої землі. Сингл про Україну, яка стане ще кращою, мелодійною, вільною та незалежною.

— Розкажіть, чому саме таку ідею захотіли закласти у відео на пісню «Обійми», вас надихнув особистий досвід чи це просто ідея з ваших думок, яку ви реалізували?

— Так, це мій творчий прояв. Така собі звичайна, життєва  історія, але з глибоким змістом. У відео я розповіла історію життя жінки, бізнес-леді, яка завжди працювала і прагнула реалізації. З війною всі ілюзорні цілі, все, що раніше було важливим втрачає сенс. Твій чоловік на фронті, рідне місто у руїнах і все, що потрібно зараз, хоча б ще раз опинитися в обіймах коханої людини.

— Чи плануєте далі випускати пісні на військову тематику чи буде інший напрямок творчості?

— Вже є наступна пісня, над якою я зараз працюю. Привідкрию вам завісу, її назва — «Мій дім». Мабуть, всі здогадуються, про що ця композиція, але можу сказати, що вона буде дуже чуттєвою та щирою. Поки інших тем для мене бути не може.

— Як ви боритесь зі стресом у нашій ситуації? Чи впливає стрес на вашу творчість?

— Важко сказати , що борюся. Боротися — це витрачати сили, а вони зараз дуже потрібні. Я намагаюся жити , бути корисною, і приділяю більше часу для творчості. Аби давати людям позитивні емоції, потрібно бути у ресурсі. Звісно, бувають дні, коли ракети літають над дахом. Такі обставини звичайно не можуть не впливати. Відсутність світла не дає змоги писати музику, але іншого життя в мене зараз немає, і я шукаю радість у кожному дні. Це може бути дуже складно, але я знаходжу в усьому позитив.

— Що хотіли б побажати людям у ці нелегкі часи?

— Хочу побажати не забувати про своє внутрішнє світло. Колись бабуся мені розповідала, що у війну, в холодну зиму, чоловік вижив і не замерз, тому що грів дітей своїм диханням. Розтирав їм тіло, боровся за їх життя і врятував себе. Зараз дуже важливо залишатися людьми, і допомагати один одному, особливо, тим, хто більш за все цього потребує. Наші захисники зараз ціною свого життя захищають наш дім. Кожен з нас повинен допомагати як може, навіть своїм добрим словом, щоб підтримувати наших героїв.

 

Рубрики: Інтерв'ю

Залиште ваш коментар